Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Třeba tam bude nějaká letištní obsluha s teplým čajem a kávou. Nakonec možná i nějaký ten bufet s párečkama pro Milana. :)

v Příboře je velký motorest docela, já tam teda nechodím, ale je tam, třeba cosboš ví více ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o mě, nepotřebuji ani bufet ani kafe. :)

Bufáč ani kafe třeba ne. Ale vzpomeň si na podzimního Olomouckýho scuka, jaká byla kosa. Jak byla Olympie dobrá. O té minulé neděli ani nemluvím! Já už jsem se rozhodl, pokud se nebude kam schovat, nikam nepojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super nápad...rád bych se taky připojil jse m teda z Prostějova ale klidně bych dojel...a kdy teda? Je nějaká možnost tady sehnat nějaké nálepka OCTáVIA Clubu?! Nevim, možná ano ale nevim kde hledat! Jinak dík za typy!!! :palec2::palec2::palec2::palec2:;)lol

Nálepka není problém. Jako člen máš nárok dokonce na 2 v rámci členského příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super nápad...rád bych se taky připojil jse m teda z Prostějova ale klidně bych dojel...a kdy teda? Je nějaká možnost tady sehnat nějaké nálepka OCTáVIA Clubu?! Nevim, možná ano ale nevim kde hledat! Jinak dík za typy!!! :palec2::palec2::palec2::palec2:;)lol

Kdo nedostal OC nálepku+kartu a je v OC, má zaplacenno atd. tak mě napište SZ s nickem jaký máte v OC a tomu na srazu nálepku dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bufáč ani kafe třeba ne. Ale vzpomeň si na podzimního Olomouckýho scuka, jaká byla kosa. Jak byla Olympie dobrá. O té minulé neděli ani nemluvím! Já už jsem se rozhodl, pokud se nebude kam schovat, nikam nepojedu.

To máš pravdu, proto doufám, že už bude trochu teplo, abysme střechu nepotřebovali. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pokud se uskuteční sraz v únoru i v březnu přijedu na oba ať načerpém inspiraci.A pokud bude kosa tak se určitě dá někde zalést na kafčo a najít misto na pokec.Už se těším. Neználek.ps Bade xenony jsou na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pokud se uskuteční sraz v únoru i v březnu přijedu na oba ať načerpém inspiraci.A pokud bude kosa tak se určitě dá někde zalést na kafčo a najít misto na pokec.Už se těším. Neználek.ps Bade xenony jsou na místě.

no vida :palec: šikula ;)

taky nemám problém dojet na oba, když bude přijatelně a z místních snad nikdo, když nebudou mít jiné povinnosti, je to skoro měsic odstup ;)

no uvidime jaké bude předpověd před srazíkem :palec: ale 16.3. dotahuje taky slušně v hlasování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida :palec: šikula ;)

taky nemám problém dojet na oba, když bude přijatelně a z místních snad nikdo, když nebudou mít jiné povinnosti, je to skoro měsic odstup ;)

no uvidime jaké bude předpověd před srazíkem :palec: ale 16.3. dotahuje taky slušně v hlasování ;)

presne tak, ja muzu prijet treba zitra, tohle mi problem nedela :palec2: Ale rad bych to skloubil s tema motokarama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud na mosnove nebudou radit pubertaci se stopetkama tak je to super misto

a kdyby vam byla zima tak se stavi na mosnove hala JOB AIR a ja tam pracuju tak zajedem do hangaru pro dva boingy lol sice jenom 12 000mctverecnich ale par se nas tam vejde a je tam podlahove topeni lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...