Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

panove mam celkem problem :feve: potreboval bych jednu fotku zduraznuju CERVENE oktavky 1 z pohledu zepredu a to tak,aby stala rovne. Muzou byt kola v rejdu to nevadi :) takze doufam ze hodite nejake fotky,nebo nafotim tu co je u nas doma :p ale neni cervena :(

pořešeno separátně přes icq ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove mam celkem problem :feve: potreboval bych jednu fotku zduraznuju CERVENE oktavky 1 z pohledu zepredu a to tak,aby stala rovne. Muzou byt kola v rejdu to nevadi :) takze doufam ze hodite nejake fotky,nebo nafotim tu co je u nas doma :p ale neni cervena :(

Tak fotku od Milana bych bral, má moc pěkné a mít navíc na nálepce jeho auto musí být luxus!!! :palec2::palec2::palec2:

Snad jste to už nějak pořešily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme byli na minisrazu v Brně a myslím, že ten termín v tom únoru je brzy. Byla kosa, ikdyž svítilo sluníčko a o tom větru ani nemluvím. Na letišti to bude ještě horší a přikláním se raději k březnovému termínu. Vzhledem k tomu, že semnou pojede i Milan II, tak jen abyste to věděli vy, co byste čekali na MDF podložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme byli na minisrazu v Brně a myslím, že ten termín v tom únoru je brzy. Byla kosa, ikdyž svítilo sluníčko a o tom větru ani nemluvím. Na letišti to bude ještě horší a přikláním se raději k březnovému termínu. Vzhledem k tomu, že semnou pojede i Milan II, tak jen abyste to věděli vy, co byste čekali na MDF podložky.

Já se taky raději přikláním k termínu v březnu, ještě je celkem kosa a kdo ví jak bude koncem února...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,sice na svém autí nemám ještě nic moc k vidění,ale jsem z Ostravy a nemůžu si nechat ujít vidět vaše auta v reálu tak bych přijel taky :) .V tom březnu by to bylo lepší,mělo by být tepleji.

Jsem na tom podobně. Žádný zázrak, prostě Octa. Taky bych přijel a jestli to bude v únoru nebo v březnu je mi jedno, hlavně ať není hnusně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom podobně. Žádný zázrak, prostě Octa. Taky bych přijel a jestli to bude v únoru nebo v březnu je mi jedno, hlavně ať není hnusně.

Chlapi ,,taky jezdim v serii,ale podle me neni hlavni ,to ze se budem predhanet kdo ma peknejsi to a tzam to..,, omrknem vozitka a hlavne ,pokecame..a kvuli toho se takovy sraziky delaj no ne ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ,,taky jezdim v serii,ale podle me neni hlavni ,to ze se budem predhanet kdo ma peknejsi to a tzam to..,, omrknem vozitka a hlavne ,pokecame..a kvuli toho se takovy sraziky delaj no ne ? ;)

Tak přesně tohle jsem teď měl na jazyku!

Jedeme si hlavně pokecat o kárách a vyměnit si zkušenosti o tom, kdo co a jak dělal. A ne aby se ti co už mají nějakou tu úpravičku zasebou, vytahovali na ostatní, co maj "zatím" jen sériovku - nebo mají auto krátkou dobu! Asi každý z nás, když si svou Octavii, či Fábii dovezl domů, taky to byla obyč série.:palec2:

PS: ty MDF vezmu, to je jasná věc. Ušetříme si hodně starostí (a 105 kč) s tou zatracenou poštou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdy něco podniknem ? Co tak sleduju a znám se s lidma, začíná nás tu ze severní moravy býti dosti, tak co udělat nějaký scuk ??????.....

Takže házejte lidičky termíny a místa co Vás v okolí OV napadnout, kde se můžeme sjet ;)

- Hlučínská štěrkovna

- Mošnovské letiště zezadu

- Hypermarket (Shopping park apod)

- ???? další nápad

Termíny:

24.2.2008

2.3.2008

9.3.2008

Osobně bych teda nějaké klidnější místo a termín 2.3. ;)

Téma pak upravím jak se domluvíme, aby bylo viditelno co a jak ;) see you agenti ;)

Takže zkouším nahodit první návrh místa a data srazíku, po poradě s cosboškem to vidíme takto takže hlasujte :

Kde: Mošnov - stará letištní plocha - pro GPS:Loc: 49°42'34.65"N, 18°6'41.608"E

Kdy: 24.2.2008 ve 14:00 nebo 16.3.2008 ve 14:00

Jak se tam dostat: Mezi Příborem a Mošnovem je cesta (464) směr Studénka, v Obci Studénka-Nová Horka odbočit doprava do kopečka a jet směr Albrechtičky, ty projet celé po hlavní cestě a na konci doprava, je tam na sloupu šipka "Motokáry" dostane te se na úzkou asfaltovou cestu a na koci (v lesiku odbočíte doprava) :palec:

Pro případné zájemce počkám na 13:45 v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně ;)

Takže uvidime jak dopadne hlasování :palec:

Byl bych pro Shopping park v Ostravě a někdy v březnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shopping park kde je milion lidí a aut??Blbost.Mošnoc nebo nějaká méně osídlená plocha je ideál

Pravda, v okamžiku sebemenší hudební produkce z vozů je tam v cuku letu ochranka, bo je to na soukromém pozemku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to v Mošnově a okolí v případě opravdového hnusu, aby jsme měli kam zalézt a pokecat v teple. Třeba na podzim to bylo fajn, ale u kávičky v Olympii bylo přece jen mnohem lépe.

Třeba tam bude nějaká letištní obsluha s teplým čajem a kávou. Nakonec možná i nějaký ten bufet s párečkama pro Milana. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...