Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Taky bych se možná ukázal. Co třeba trošku jižně od Ostravy??? Neznám to tam a možná by dorazilo víc lidí od Olomouce (Prostějova, Mohelnice atd.)

ten Mošnov je cca 20km za Ostravou na jih, z Olmiku to je do mošnova cca 75km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Mošnov je cca 20km za Ostravou na jih, z Olmiku to je do mošnova cca 75km

čus chlapi, ten Mošnov bych bral. My Olomoučáci to máme kousek, tak zvaně jedním kolem tam a druhým zpátky. Mám ale jednu podmínku, musí tam být nějaké teplé občerstvení!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus chlapi, ten Mošnov bych bral. My Olomoučáci to máme kousek, tak zvaně jedním kolem tam a druhým zpátky. Mám ale jednu podmínku, musí tam být nějaké teplé občerstvení!!!

Ahoj, tak si vezmeš párek v rohlíku do termosky !!! :palec2: :palec2: :palec2: Mošnov by byl good. Taky dorazím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus chlapi, ten Mošnov bych bral. My Olomoučáci to máme kousek, tak zvaně jedním kolem tam a druhým zpátky. Mám ale jednu podmínku, musí tam být nějaké teplé občerstvení!!!

No, snad už to v tom březnu bude lepší, ale čaj do termosky ti, Milo, vemu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak si vezmeš párek v rohlíku do termosky !!! :palec2: :palec2: :palec2: Mošnov by byl good. Taky dorazím.

párečky v rohíčku mám rád, ale musí jich být trochu víc - to moje větší bříško si žádá...

Ale vím, že v Mošnově u autopbazaru Sitta Aleš prodává grilovaná kuřata z pojízdné Avie. No a když jedno zbufnu, myslím že to bude stačit! Co s týká datumu, to je mi jedno, podřídím se. Mošnov, nebo Hlučín, přijedeme stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

párečky v rohíčku mám rád, ale musí jich být trochu víc - to moje větší bříško si žádá...

Ale vím, že v Mošnově u autopbazaru Sitta Aleš prodává grilovaná kuřata z pojízdné Avie. No a když jedno zbufnu, myslím že to bude stačit! Co s týká datumu, to je mi jedno, podřídím se. Mošnov, nebo Hlučín, přijedeme stejně.

Ještě že to tam znáš, já tam v životě nebyl!!! Budu se tě držet jako klíště!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zkouším nahodit první návrh místa a data srazíku, po poradě s cosboškem to vidíme takto takže hlasujte :

Kde: Mošnov - stará letištní plocha - pro GPS:Loc: 49°42'34.65"N, 18°6'41.608"E

Kdy: 24.2.2008 ve 14:00 nebo 16.3.2008 ve 14:00

Jak se tam dostat: Mezi Příborem a Mošnovem je cesta (464) směr Studénka, v Obci Studénka-Nová Horka odbočit doprava do kopečka a jet směr Albrechtičky, ty projet celé po hlavní cestě a na konci doprava, je tam na sloupu šipka "Motokáry" dostane te se na úzkou asfaltovou cestu a na koci (v lesiku odbočíte doprava) :palec:

Pro případné zájemce počkám na 13:45 v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně ;)

Takže uvidime jak dopadne hlasování :palec:

MilanII : kuřata tam furt jsou :D jedno ti dovezu :-)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zkouším nahodit první návrh místa a data srazíku, po poradě s cosboškem to vidíme takto takže hlasujte :

Kde: Mošnov - stará letištní plocha - pro GPS:Loc: 49°42'34.65"N, 18°6'41.608"E

Kdy: 26.2.2008 ve 14:00 nebo 16.3.2008 ve 14:00

Ahoj Bady. Nespletl jsi se . Dívám se, že 26.2 je úterý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...