Přejít na obsah

Samostmívací zrcátko


j0ska

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Také bych mel jednu otazku.. da se koupit zvlast jen svetelny  senzor pro living a coming home atd?? a zapojit ? ze bych ho nekam jen hodil a jelo by to ?? pripadne diky za rady co vse koupit a kam zapojit. Mam nastaveno denni sviceni v mlhovkach a jde mi o to abych mel ovladac svetel zapnuty na auto a vjel třeba do tunelu a automaticky se zaply hlavni vsetla vyjel z tunelu a seply zas jen mlhovky ..diky za rady.. zrcatko či cele čelni sklo se mi ktomu menit nechce tak me napadlo ze bych sehnal jen to čidlo a nekde na skle bych ho sikovne prilepil 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne neco takoveho jsem mel v planu.. ale tezko rict to cidlo jsem jeste v ruce nemel tak bych to rad vyzkousel jedine co me zajima je jestli se da cidlo senzor koupit zvlast nebo budu muset shanet cele zrcatko a s neho to vymontovat.. dal bych klidne cele zrcatko ale pochybuju ze ho sezenu i s protikusem na celni sklo protoze uchyt je urcite jiny nez na obycejne zrcatko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze maji tam oznaceni toho senzoru 1k0 955 553af ale nemuzu ho nikde najit k prodeji... dejte odkaz kde ho najdu pokud mate  nebo 1k0 955 559 ten jsem nasel za 500 no pokoukam co vse ktomu jeste sehnat... mozna by stacilo to jen nelepit na sklo třeba nak pekne za zrcatko a sehnat naky pekny kryt na to http://www.myturbodiesel.com/attachments/rls-cover-jpg.2494/

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VEtisna to resi origo, zrcatko to koupis za cca 1000 is se senzorema a vetsinou kouskem kabliku. Sklo na pojistku s nejakym malym doplatkem, vetsinou ani to ne ... Pak jen par dratu a je to ... Samo ze ovladac s tunelem a packu steracu pro destak ( to nevim jestli nemuize byt stare )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem toto za 28dolaru . 

VW Original Rain Sensor Installation Kit For Golf MK5 MK6 JETTA MK5 MK6 TIGUAN EOS POLO BORA PASSAT SKODA SEAT 1K0 955 559 AH

 

HTB1yzUYHXXXXXcaXXXXq6xXFXXXz.jpg

 

takze jak jsem koukal na ty obrazky tak je to vse co je potřeba rameček do ktereho se nasvakne to cidlo a kabelaž.. takže na ten rameček se pak da nacvaknout to zrcatko že?? uvidim bud to nejak pekne schovam za to me zrcatko prilepim ten rameček a natahnu draty nebo se porozhlidnu po nejakem levnem zrcatku ..uz jsem parkrat na bazosi videl i hola bez senzoru za rozumny peniz .. uvidime no az to prijde tak budu uvazovat dál :)

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje i stříbrný pro octavii 2, pro S2 je chromový.

 

Ten svazek je bohužel neúplný, chybý mu svorkovnice pro samostmívací zrcátko, ale jinak pěkná cena a ten rámeček je super, protože se samostatně neprodává.

 

Ale u montáže bacha, aby ti neprdlo sklo až budeš sundavat původní zrcátko, jinak na tom odkazu je dál postup jak sklo vyleštit pro montáž sensoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...