Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

Tak mládenci, taky nejedu :feve:kol119:kol-26::kol-26:

Dnes jsem se byl v servisu objednat navýměnu předního ložiska a nejbližší možný termín 23.6, což je až po srazu. Nerisknu si jet takovou dálku s takhle dojebaným ložiskem a ani bych asi psychicky neustál, už se to nedá poslouchat. Ale určitě to není poslední sraz.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to je škoda že nejsi kousek od nás.Kolega by ti to udělal téměř okamžitě.Nemáš v Praze ještě nějaký servis?Takové velkoměsto,tak není boha,že by se něco nenašlo.Ještě pořád je týden čas

Ono, servisů je tu mraky, ale většinou neakceptují moje požadavky. Po špatných zkušenostech auto nikde nenechám. Hlášky typu, "nechte nám tu klíče a přijďte za dva dny" mě už nebaví poslouchat a 99% servisů mi nedovolí se opravy zúčastnit, nemluvě o nesmyslných částkách, které si dokážou za opravu říct. Mám už pár let stálýho servismana, který mi jde na ruku, dělá mi vše prakticky na počkání (přijedu v domluvený termín a jdu hned na hever), s opravou většinou pomáhám a finančně mi to dělá za zlomek normální ceny. Po těch letech už bych řekl, že je to kamarád. Bohužel se sešli okolnosti a celý příští týden má vyblokovaný hever nějakou bouračkou, jinak by mi to přednostně udělal.

Mrzí mě to, těšil jsem se na Vás i na miminka z Kvasin, ale z výše popsaných požadavků neslevím. Určitě to není poslední sraz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, servisů je tu mraky, ale většinou neakceptují moje požadavky. Po špatných zkušenostech auto nikde nenechám. Hlášky typu, "nechte nám tu klíče a přijďte za dva dny" mě už nebaví poslouchat a 99% servisů mi nedovolí se opravy zúčastnit, nemluvě o nesmyslných částkách, které si dokážou za opravu říct. Mám už pár let stálýho servismana, který mi jde na ruku, dělá mi vše prakticky na počkání (přijedu v domluvený termín a jdu hned na hever), s opravou většinou pomáhám a finančně mi to dělá za zlomek normální ceny. Po těch letech už bych řekl, že je to kamarád. Bohužel se sešli okolnosti a celý příští týden má vyblokovaný hever nějakou bouračkou, jinak by mi to přednostně udělal.

Mrzí mě to, těšil jsem se na Vás i na miminka z Kvasin, ale z výše popsaných požadavků neslevím. Určitě to není poslední sraz ;)

Pokud budeš chtít,můžu zavolat mému mechanikovi,nebude problém,přijedeš ve tři odpoledne a ještě ten den odjíždíš.Můžeš být celou dobu u auta v to není problém.Pokud přijedeš v montárkách,můžeš se i zapojit.Nebo je ještě jedna možnost,pokud budeš chtít na sraz,můžu tě někde vyzvednout a vzít.Pošli mi nějaký kontakt,já ti klidně zavolám,nebo dříve jsem psal svůj tel.tak cinkni.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem dělal rozvody a bohužel kladky na plochých řemenech obě nic moc, takže to dodělám až zítra, ráno je objednám, pak ještě v tejdnu gumy a můžu vyrazit.

Hoďte sem nějaký tel. čísla, ať mám kdyžtak komu cinknout.

Hlavně ty severočeši, kde a v kolik se sejdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Která teda z těch pump, ta u ulice Tyršova, nebo K tabulkám? Je to teda kousek od sebe, ale ať tam nejezdíme od čerta k ďáblu.

Viděl bych to u té benzinky u ulice Tyršova.Podle základní mapy jsou tam parkoviště po obou stranách a i samotné parkoviště té benziny je velké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze finalni seznam osob, prosim jeste jednou o kontrolu! Diky!

1. Vasekk 2x

2. Mifii 2x

3. Laras 2x

4. Vick 2x

5. Ptica 2x

6. MenXB 2x

7. Mornst 2x + deti

8. Rr1 2x

9. Pavel Kdyne 2x

10. Octavian1 2x

11. Superfatty 2x

12. Ace Ventura 2x

13. J-novis 2x

14. Quakmen 2x

15. Peny 3x

16. Kornout 2x

17. Paolo.007 2x

18. Vytlacil 3x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze rekapitulace :)

odjezd z Kostelce n. Orlicí do Kvasin v 9:15 viz tady na tom parkovisti na strane benzinky http://www.mapy.cz/#x=137186704@y=136092640@z=16@mm=ZP

mifii a Peny maji sraz v plzni u olympie a okolo 7:30 budou na benzine na D11 - mela by to být tady ta http://www.mapy.cz/#x=133560704@y=13602137...47365_156387201

j-novis, Miky-Praha, Ace ventura,Paolo.007 asi také V 7:30 na první benzině na D11 u Černého mostu. j-novis a Miky pojedou spolu (Miky má auto nemocné)

Laras a Quakmen maji sraz v Lažanech v 7:00 a pojedem takto http://www.mapy.cz/#x=137620687@y=13473698...%C4%9B%C5%BEnou

Prosim o ostatni o doplneni kde se kdo sejde....

Severočeská buňka vyrazí v cca 6:15 z České Lípy - Sosnové..

Jeste tel cisla:

j-novis - 777267380

Kornout - 775687954

Laras - 723768149

Miky-Praha - 774863764

Vick - 603355673

MenXB - 602650722

Superfatty - 724971224

Peny - 775964388

Paolo.007 - 725548351

Ace ventura - 604 403 964

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...