Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

Nemůžem jet po starý kolínský?:) Myslim, že by se to panu Vytlacilovi líbilo a ta cesta je o dost zábavnější než po dálnici.

Já nevím jak to znáš ty , ale já mám zkušenost že stará kolínská bývá dost zajebaná a průjez kolínem stojí každý den od 7do 20 hod za pěkný hovno. to je tak na hodinu. Jinak jet z Prahy do Kvasin přes Kolín je podle mě blbost.

Editováno: , autor: Pampo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli pojedeme na HK po D11, tak hned na zacatku je benzina (trochu blba a plna kamionu), pak kolem 30 km Esso a pak u Podebrad OMV - tak to muzeme nekde domluvit; jinak je asi kvuli provozu fakt blbost davat sraz primo v Praze, nejlepe tedy nekde cestou...

To OMW je před Poděbradama a jeto exit Vrbová Lhota. Je tam teď nově udělané velké parkoviště a Mekáč. tam by to bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi pište tu účast.Tak jak psal Petřík.V sekci srazy najeďte na sraz superbů a připište své jméno.Ikdyž jste to třeba napsali jako SZ mr.Vytlacilovi,tak i přesto to písněte do té sekce.Jde o to aby i ostatní měli nějaké info a abysme věděli kolik nás bude.

Je to samozřejmě prosba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejede někdo ze severu čech, DC,LBC,ČL ?

Jinak k ostatním se mohu připojit až tak v Hradci, dřív se mi to nikde nekříží.

V těch kvasinách by to chtělo určit nějaké místo srazu, ať si to všichni můžou dát do navigace.

to Kornout: ahoj asi my s Vorlajzem, pokud budeme připuštěni.. z UL a posléze Dc..

to Laras: hele já nevím jestli můžeme přijet.. psal jsem dotaz ale bez reakce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojedu z Prahy,tak mi pak někdo pošlete SZ s plánem cesty,až se dohodnete.Já bych se taky přikláněl k dálnici,cesta po Kolínský není hlavně ráno úplně super.Taky nebudu závodit a myslím,že po sjezdu z Hradecký se ještě jede přes dost vesnic,aby si nás lidi všimly.Navíc by se v Hradci mohli do kolony připojit další,co jsou z LI,CL,MB,HK,PC atd.Pak by ta kolonka byla zase delší.Já osobněbych navrhoval 7:30 na nějaký první benzince na D 11 a pak nějaké to místo na cestě okolo HK,kde by se připojili ostatní,třeba v 8:50.Čím víc nás přijede pohromadě,tím líp.Je to jenom návrh,jestli dohodnete na něčem jiném,dejte vědět,přidám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tom nevidim problem pokud budou LED :) hehehe, pokud by se potom nekam jelo tak se zaradite do zadu nebo do predu aby to trochu vypadalo a je to ne?

je to fakt uplně jedno, přijedu klidně později a zaparkuju bokem.. nejsem cíťa.

klidně pojedeme se Scoutem jako první a budeme hlásit ďoury na silnicích aby jste si neurvali snížené podvozky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojedu z Prahy,tak mi pak někdo pošlete SZ s plánem cesty,až se dohodnete.Já bych se taky přikláněl k dálnici,cesta po Kolínský není hlavně ráno úplně super.Taky nebudu závodit a myslím,že po sjezdu z Hradecký se ještě jede přes dost vesnic,aby si nás lidi všimly.Navíc by se v Hradci mohli do kolony připojit další,co jsou z LI,CL,MB,HK,PC atd.Pak by ta kolonka byla zase delší.Já osobněbych navrhoval 7:30 na nějaký první benzince na D 11 a pak nějaké to místo na cestě okolo HK,kde by se připojili ostatní,třeba v 8:50.Čím víc nás přijede pohromadě,tím líp.Je to jenom návrh,jestli dohodnete na něčem jiném,dejte vědět,přidám se.

Taky bych se přikláněl k tomu, aby se Praha-Hradec jelo po dálnici, možná by nebylo špatný si přes SZ vyměnit čísla na mobily ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,po zkušenostech z kamionu bych od Prahy na Hradec volil dálnici zvláště v pátek ráno po kolínský to bude samé cukání v kolonách.

Já vyrážím zze Sušice a v Plzni bych se měl srazit kolegou

jj uz mam supika pripraveneho nalepil jsem i skodahome.cz tak se tesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,po zkušenostech z kamionu bych od Prahy na Hradec volil dálnici zvláště v pátek ráno po kolínský to bude samé cukání v kolonách.

Já vyrážím zze Sušice a v Plzni bych se měl srazit kolegou

Jsem pro,jedu z PHA,tak se na nějaké benzině rád přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nize je seznam lidi, kteri se mi prihlasili pres SZ. Prosim o kontrolu a pripadne upravy (jedu/nejedu/pocet osob apod.).

Zde jeste komunike ze SA:

ŠkodaAuto a.s. a potvrzujeme termín Vaší návštěvy dne 20. června 2008 v 10.00 hod pro celkem max. 20 osob a v 11.30 hod pro celkem max. 20 osob, v českém jazyce s následujícím programem :

10.00 hod. Příjezd skupiny k hlavní bráně závodu Kvasiny ŠkodaAuto a.s.

10.00 – 11.30 hod Prohlídka výrobního závodu - 1. skupina

11.30 – 13.00 hod Prohlídka výrobního závodu – 2. skupina

Exkurze se mohou zúčastnit osoby starší 12-ti let. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců. Změna termínu z důvodu konání interní akce vyhrazena. O veškerých změnách z Vaší strany nás informujte minimálně 1 týden předem. Maximální počet osob v jedné skupině je 20 osob.

Predvadeci jizdy budu jeste upresnovat s MB, protoze to ma na starost jiny clovek.

1. Vasekk 2x

2. Mifii 2x

3. Laras 2x

4. Vick 2x

5. Ptica 2x

6. MenXB 2x

7. Mornst 2x + deti

8. Rr1 2x

9. Petrik 3x

10. Miky Praha 1x

11. Superfatty 2x

12. Ace Ventura 1x

13. J-novis 1x

14. Quakmen 1x

15. Peny 3x

16. Kornout 2x

17. Paolo.007 1x

18. Vytlacil 3x

Editováno: , autor: Vytlacil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Kornout: ahoj asi my s Vorlajzem, pokud budeme připuštěni.. z UL a posléze Dc..

to Laras: hele já nevím jestli můžeme přijet.. psal jsem dotaz ale bez reakce..

Se domluvíme a někde si dáme spicha a pojedem najednou, snad se v Hradci sejdem s ostatníma.

Tel na mě o příspěvek výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se domluvíme a někde si dáme spicha a pojedem najednou, snad se v Hradci sejdem s ostatníma.

Tel na mě o příspěvek výše.

Něco se ještě vymyslí,já určitě pojedu po dálnici na Hradec a tam bych se s váma někde srazil.Ještě to doladíme,do odjezdu zatím času dost.Tel na mě je víše uvedem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...