Přejít na obsah

geometrie predni napravy


franz9

Doporučené příspěvky

spodní čepy ramene - nemusíš

Věc názoru. Mě maník na geo řekl, že po každém zásahu je potřeba nastavení zkontrolovat. A to i při obyč výměně teláků.

Můj názor je, že při výměně spodku určitě geometrii ano. A to k vůli odklonu kola.

Teď mi budeš oponovat tím, že si před demontáží kuláku omaluješ původní pozici šroubů na rameno. To je ale nepřesné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věc názoru. Mě maník na geo řekl, že po každém zásahu je potřeba nastavení zkontrolovat. A to i při obyč výměně teláků.

Můj názor je, že při výměně spodku určitě geometrii ano. A to k vůli odklonu kola.

Teď mi budeš oponovat tím, že si před demontáží kuláku omaluješ původní pozici šroubů na rameno. To je ale nepřesné.

Souhlas, i se spodníma čepama musíš na geo. I když jsem se sebevíc snažil je dát tak jak byly nikdy se mi to nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, i se spodníma čepama musíš na geo. I když jsem se sebevíc snažil je dát tak jak byly nikdy se mi to nepovedlo.

jasná páka... Já dal za gumy 17 000,- Tak se pro pár stovek nepotentuju...

Jinak soukr. servis Olomouc p. Vyhlídal dělá laser. geo za 350,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věc názoru. Mě maník na geo řekl, že po každém zásahu je potřeba nastavení zkontrolovat. A to i při obyč výměně teláků.

Můj názor je, že při výměně spodku určitě geometrii ano. A to k vůli odklonu kola.

Teď mi budeš oponovat tím, že si před demontáží kuláku omaluješ původní pozici šroubů na rameno. To je ale nepřesné.

nebudu ti oponovat,jak píšeš věc názoru,ale já mám zkučenost na několika vozech že po výměně spodních čepů ramene byla návštěva v servisu na geo zbytečná,takže asi po 6-7 výměnách a následného pročtení protokolu už toto nedoporučuji,někteří pak koukají divně jako že si vymýšlím blbosti atd.!hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu ti oponovat,jak píšeš věc názoru,ale já mám zkučenost na několika vozech že po výměně spodních čepů ramene byla návštěva v servisu na geo zbytečná,takže asi po 6-7 výměnách a následného pročtení protokolu už toto nedoporučuji,někteří pak koukají divně jako že si vymýšlím blbosti atd.!hm?

Tak to si to, ale neměnil na Octávkách, ale třeba na citroenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda,favority,felicie,opel,fiat a 1 toyota celica a honda prelude

Tak to je třeba ono, nevím jak to ty auta maj řešený, ale třeba maj přesně danou polohu "kuláku". Když jsem měl citroena, tak tam se kulák šrouboval tuším do těhlice a naklepnul se do ramene a tam to jinak nešlo. U OI se s tím dá hýbat v rozmezí několika milimetrů a to na pěkný rozhození geo stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím všechny,chtěl jsem se zpetat jestli někdo nemá zkušenost co se týče výměny pouzder(zadní) předních ramen,uložení tlumičů,čepu řízení.Jedná se mi o to,že provedu geometrii a zhruba ujedu nějakých 2000km. i méně.A mám úplně rozhašenou geometrii(sbíhavost)Všechno jsem kontroloval jestli je dotažené a je.A i přesto se sbíhavost stále mění.Jsem z toho v pasti a už nevím co by to mohlo být :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý den, potřebuju poradit. Mám škoda octavia 1,9 TDI 81kw a sjíždí se mi vnějšek pravé přední gumy. Tento problém jsem měl již u letních gum a při přezutí na zimní jsem nechal udělat geometrii, kde mi bylo řečeno že je třeba vyměnit silentbloky. Ty jsem tedy vyměnil, nechal udělat geometrii, ale kolo se na vnějšku stále sjíždí.V čem by mohl bejt problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...