Přejít na obsah

Predni sklo


Kutil_Tim

Doporučené příspěvky

Jestli máš připojištěný přední sklo tak si s tim skoč do servisu a nech si to vyměnit přes pojišťovnu. Já sem to tak udělal. Ale jestli to pojištěný není tak to asi bude asi složitější. Jenže jak mu potom dokázat, že to bylo od něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

jak jednat kdyz od auta pred vama vam prilitne kaminek na sklo?

predjet zastavit, dohodnout se? kdyz neni auto na me napsane tak zavolat policii a jeho pojistovna proplati vymenu? nebo je to slozitejsi?

Diky

záleží na tom jestli máš to sklo připojištěný??jestli ano tak nikoho nemusíš zastavovat bo volat policajti.stačí zajít na pojištovnu a nahlásit to a oni to bud proplatí nebo ti navrhnou výměnu v servisu se kterým mají smlouvu.

Pokud nemáš připojištěný bude to nejspíš horší páč musíš určit viníka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to bylo pojistene tak to neresim

jenze jak na svinu jsem to ted chtel pojistit a nevyslo mi to a cestou domu kdyz jsem projizdel pres vystavbu dalnice tak predemnou jedouci auto na me mrstilo dva kaminky a mam tam dve tecky, je to jen ta vrchni vrstva sice sklo je jeste v poradku ale asi uz mi to nepojisti pokud by si toho vsimli na pojistovne

uz davno jsme slysel ze lidi co maji sklo znicene ze zastavi treba na nejake ceste se sterkem kamion a reknou ze odletel kaminek a ze pojistovna jim to proplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si ho nestihl zastavit, tak až pojedeš za kamionem, napiš si jeho RZ a pak jen dojdi na PČR a nahlaš poškození čelního skla.. dojdi na jeho pojišťovnu s tím papírem od PČR a dostaneš to zaplacený :)

No nevím nevím jestli to takhle funguje, to bys mohl nahlásit na jakýkoliv auto a majitel jako o tom nebude ani vědět a nemusel by to být kamion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím nevím jestli to takhle funguje, to bys mohl nahlásit na jakýkoliv auto a majitel jako o tom nebude ani vědět a nemusel by to být kamion

tak u kamionu je předpoklad, že má knihu jízd, tak si můžou zjistit, jestli jel po tý trase, kterou si nahlásil i v tu dobu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u kamionu je předpoklad, že má knihu jízd, tak si můžou zjistit, jestli jel po tý trase, kterou si nahlásil i v tu dobu... ;)

Kniha jízd nic neřeší, za prvé vůbec nemusí knihu jízd mít, nikde v zákoně to pokud vím není a i tak bez svědků apod. je to pořád tvrzení proti tvrzení a blabla a hlavně to v tom případě nefunguje tak jak jsi napsal, že zajdeš na policii nahlásíš SPZ a jdeš na pojišťovnu kde dostaneš peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ověřené několikrát ideální řešení v případě, že nemáš připojištěno, je nahlásit škodu od kamínku který odletěl od přívesného vozíku, který má povinné ručení asi 200Kč ročně a nemusíš vůbec řešit jestli ta či jiná pojišťovna řeší bonus v takovém případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ověřené několikrát ideální řešení v případě, že nemáš připojištěno, je nahlásit škodu od kamínku který odletěl od přívesného vozíku, který má povinné ručení asi 200Kč ročně a nemusíš vůbec řešit jestli ta či jiná pojišťovna řeší bonus v takovém případě.

Na poškození čelního skla bys neměl přijít o bonusi nikde. Ještě nedávno,když to řešil kolega z práce, tak to tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si ho nestihl zastavit, tak až pojedeš za kamionem, napiš si jeho RZ a pak jen dojdi na PČR a nahlaš poškození čelního skla.. dojdi na jeho pojišťovnu s tím papírem od PČR a dostaneš to zaplacený :)

Nevim nevim....Me rozbil kaminek sklo predjizdejici okta registrovana na firmu... Zajel jsem na PCR s tim, ze to dane auto mi okno rozbilo, byl se mnou sepsan protokol o poskozeni a tim to zhaslo... Zasel jsem na pojistovnu s tim, ze jsem dostal info, ze vozidlo skudce je u nich pojisteno. Oslovili ho avsak svou vinu nepotvrdil a pojistnou udalost nenahlasil a tim je tato zalezitost uzavrena... Okno jsem nechal vymenit za svy a bylo... od te doby mam pripojisteni celniho skla... Nemit ho, pak predchozi auto zastavim a vytlucu z nej informace a doznani s tim, ze to telefonicky okamzite nahlasi... :( Takze vyse uvedene bych nebral moc vazne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim nevim....Me rozbil kaminek sklo predjizdejici okta registrovana na firmu... Zajel jsem na PCR s tim, ze to dane auto mi okno rozbilo, byl se mnou sepsan protokol o poskozeni a tim to zhaslo... Zasel jsem na pojistovnu s tim, ze jsem dostal info, ze vozidlo skudce je u nich pojisteno. Oslovili ho avsak svou vinu nepotvrdil a pojistnou udalost nenahlasil a tim je tato zalezitost uzavrena... Okno jsem nechal vymenit za svy a bylo... od te doby mam pripojisteni celniho skla... Nemit ho, pak predchozi auto zastavim a vytlucu z nej informace a doznani s tim, ze to telefonicky okamzite nahlasi... :( Takze vyse uvedene bych nebral moc vazne...

U nas na Slovensku som dopadol tak isto ,ale majitel firmy chcel na mna dať trestne oznamenie na preto, že som si dovolil oznamiť na policiu že ich vodič mi soôsobil škodu.NA SLOVENSKU JE TO TAK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...