Přejít na obsah

ZÁHADA S VYMENOU KĽÚČIKOV


Rudolfo

Doporučené příspěvky

:D ...ty seš fakt vúúúl Vašo... :D ...zajtra konečne rozoberiem stierače a pozriem ten biely šteker...aleee ak to nebudee v tooom tak sadnem do auta a prídem Ťa zožrať priamo do CZ.... ok?? -_-:076:aggressive::scooter:

??????? já ti to pomrdal ?

klidně se nikam nedívej, klidne si do včech políček ve VAGu vypiš všechny možný PINy, mě je to prdel, ale fungovbat to stejně nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...všetci ste spadli z nebe učení...ste sa narodili a už ste sa špárali v nose s RJs a Tempomatmi...nemôžem sa to aj ja naučit? ...myslel som, že forum je aj o tom....nič iné nerobím...len to čo je v DP alebo čo poradil VAŠA...nič víc...nic míň..thats all ...ale už som pri cieli...cítim to...

Editováno: , autor: Rudolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele.Žádný učený z nebe nespadl,ale než jsem si já dovolil něco takového dělat,tak jsem si toho dost nastudoval a dost jsem se bál ,než jsem se pustil do něčeho většího a za1-třesl jsem se jak ratlík a za 2-měl jsem za sebou někoho,o tom jsem byl pesvědčen,že mě vytáhne z bryndy kdyby něco a nespolehal jsem s na lidí z fóra.

Takže např.než jsem měnil prvně budíky nebo klíče,základem bylo vedět mimo jiné,co jsou to měřené hodnoty,co kanály 20 21 22 znamenají.Alespoň toto jsem znal,abych vůbec zjistil,kde hledat chybu.Nezlob se na mě,ale prvně jsi naštuduj,nebo zeptej a pak dělej.Jinak pozdravuj kamaráda z Vag progem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak,podle toho co píšeš,jsi postup dodržel.Vapadá to,že máš KO klíče,že už se pokusil je někdo někde přizpůsobit.Už jsem to několikrát psal.Immo3 jde přizpůsobit pouze jednou(resp."X"krát,ale pořád na jedno a to samé auto,tzv.je nepřenositelný).Ještě ednou tu pošli screen kanálu 22 až 24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-14600-1203458529_thumb.jpg

tu sú tie hodnoty...mohol by si mi vysvetliť čo jednotlivé čísla znamenajú?

...dúfam, že nebudú naozaj tie kľúče KO...inak mal som niekoho aj ja za sebou keď som to robil...no nikto nemohol tušiť, že ak VAG-PROG načítal PIN, že to bude PIN IBA RJ a že budíky budou mít zasa iný PIN...na to sa prišlo až neskôr

...zajtra ten maník donesie KTS ...a skúsi sa na to pozrieť ešte raz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvláštní, poté je tento soft bezcený

dělá to u všech polí přispůsobení ?

někdy když je funkce konkrétního kanálu přispůs. nemožná tak tlačítko uložení není aktivní

Vcera sem tomu venoval pet minut a nedela to u vsech poli prizpusobeni, treba servisni intervaly jdou. Co nejde je immo, na tom sem si vylamal zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

...tak pánové, znovu som rozobral stierače a pozrel všetky štekre v medzistene - všetko OK! ...niekde tu som čítal, že musia byť pri prispôsobovaní vypnuté všetky spotrebiče...vie niekto poradiť, či MAXI DOT stačí vypnúť pomocou páčky v MENU - Vypnout... alebo ho treba fyzicky niekde odpojiť aby nebol aktívny? ...niekde tu som čítal, že maník mal podobný problém ako ja a po odpojení DOTu to začalo fungovať...resp. čo je ešte brané ako spotrebič v aute? ...čo mám ešte vypnúť? (vypol som ventilátor, rádio, osvetlenie vnútorné a softwerovo aj M-DOT)

PS: môj postup...17 prístrojovka...01 LOGIN....kód budíkov (kontrolka imma sa rozsvieti)...10 prizpôsobenie...21 kanál...read (načíta count 2.0)..po zadaní test hodnoty (mám 2 nové kľúče, takže zadám hodnotu 4 - ale aj inú som skúšal) stále vypíše ERROR a ďalej sa somnou nebaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak pánové, znovu som rozobral stierače a pozrel všetky štekre v medzistene - všetko OK! ...niekde tu som čítal, že musia byť pri prispôsobovaní vypnuté všetky spotrebiče...vie niekto poradiť, či MAXI DOT stačí vypnúť pomocou páčky v MENU - Vypnout... alebo ho treba fyzicky niekde odpojiť aby nebol aktívny? ...niekde tu som čítal, že maník mal podobný problém ako ja a po odpojení DOTu to začalo fungovať...resp. čo je ešte brané ako spotrebič v aute? ...čo mám ešte vypnúť? (vypol som ventilátor, rádio, osvetlenie vnútorné a softwerovo aj M-DOT)

PS: môj postup...17 prístrojovka...01 LOGIN....kód budíkov (kontrolka imma sa rozsvieti)...10 prizpôsobenie...21 kanál...read (načíta count 2.0)..po zadaní test hodnoty (mám 2 nové kľúče, takže zadám hodnotu 4 - ale aj inú som skúšal) stále vypíše ERROR a ďalej sa somnou nebaví...

a co ty bloky měřených hodnot ? komkrétně kanál 22 pole 2. ??? máš tam už 1 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je tam 0...ale vravím, že štekre sú OK...tak kde ešte môže byť problém? ...čo tie vypnuté všetky spotrebiče pri prispôsobovaní? ..MAXI DOT stačí vypnúť cez menu pačkou? ...čo je ešte spotrebiš, ktorý by vadil?

já jsem nikdy nic nevypínal

co je to M - DOT ???

dej fotku hlavní obrazovky načtení motorové jednotky a pak to samý u budíků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....je po probléme...vybral som rakvičku zo starého kľúča, dal do nového vystreľováku a kontrolka zhasla... ;)

...asi mal pravdu Cosby, keď tu niekde písal, že tie nové vystreľováky sú iba jednorázovo prispôsobiteľné...

Editováno: , autor: Rudolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...