Přejít na obsah

Oprava al kola


octavia

Doporučené příspěvky

Chlapi, chtěl jsem koupit al kola, ale byli poníčené lemy, tak z kupu sešlo, ale dostal jsem radu.
CITUJI!!!

Poničená kola??? Co je na nich poničeno? Jedná se jen o ten ochrannej rantlík, kterej chrání paprsky-pokud bude někdo tak moc citlivej, tak ho nechá odsoustružit a budou kola jako nová...

Takový chytráky, kteří chtějí super kola za cenu plecháčů opravdu miluji...

post-5608-1203185044_thumb.jpg

Editováno: , autor: octavia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CITUJI!!!

Poničená kola??? Co je na nich poničeno? Jedná se jen o ten ochrannej rantlík, kterej chrání paprsky-pokud bude někdo tak moc citlivej, tak ho nechá odsoustružit a budou kola jako nová...

Takový chytráky, kteří chtějí super kola za cenu plecháčů opravdu miluji...

Tohle může říct jen vůl! Přeci nedáš za takový ohrabky peníze!

Jo, osoustružit lemy není problém. Ale nejprve musíš sundat pneu a najít opravdu spolehlivého maníka, který ti alu opraví podle nejlepšího vědomí a svědomí. Další otázkou je, jak pak zapravíš přechod opracovaného hliníku a stříbrného laku. Tohle všechno taky stojí velký many. To musí být zohledněno v ceně prodávaných kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to za ty kola chce podle něho jenom 10000,-

Řekni mu, "ať si je strčí do špic"! A to jsem se ještě vyjádřil slušně... Raději chvíli počkej, z výplaty si utrhni dalších cca 3 - 4 tkč a kup si nový voňavý kolečka se vzorem tvích snů. Pak se budeš chodit do garáže kochat nádherným pohledem na lesk. Sedřený kola tě asi těžko uspokojí. Teda aspoň mě ne. Mě se totiž taky stalo, že jsem si jedno přední ohrábnul. Hned na to, jsem si koupil ještě jeden pátý disk. Ten odřený nechám opravit a schovám ho na horší časy. Jóó, za blbost se platí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekni mu, "ať si je strčí do špic"! A to jsem se ještě vyjádřil slušně... Raději chvíli počkej, z výplaty si utrhni dalších cca 3 - 4 tkč a kup si nový voňavý kolečka se vzorem tvích snů. Pak se budeš chodit do garáže kochat nádherným pohledem na lesk. Sedřený kola tě asi těžko uspokojí. Teda aspoň mě ne. Mě se totiž taky stalo, že jsem si jedno přední ohrábnul. Hned na to, jsem si koupil ještě jeden pátý disk. Ten odřený nechám opravit a schovám ho na horší časy. Jóó, za blbost se platí...

jo jo moje řeč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CITUJI!!!

Poničená kola??? Co je na nich poničeno? Jedná se jen o ten ochrannej rantlík, kterej chrání paprsky-pokud bude někdo tak moc citlivej, tak ho nechá odsoustružit a budou kola jako nová...

Takový chytráky, kteří chtějí super kola za cenu plecháčů opravdu miluji...

Někde dole jsem četl, že za kola chtěl 10 000 kc, za to by byli plechace ze zlata ne? :D . Měl si ho pořádně nakopnout do... lol Jinak oprava kola jen chemicke odbarveni, odmasteni a lakovani pri vysoke teplote stoji kolem 800 kc, takze cena už by byla větší než za nová a měl bys omezen výběr. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem mu, až ty kola prodá za desítku, tak at se mi ozve, jsem zvědavy, kdo je koupí a nebude to nikomu vadit to poničení.

za 10k sem koupil tyhle úplně nový post-12527-1203406087_thumb.jpg

nechápu tu cenu :wacko:

edit: ty mý sou teda 17"

Editováno: , autor: ph007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...