Přejít na obsah

střešní nosič Fabia Combi I


goya

Moje Fabia Combi má:  

26 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

zelezna ma nosnost 50kg a alu 90kg, hoci hlinik je lahsi ;)

A toto je informace odkud, moc se mi nezda ? Ja ze u tyci jsem zadnou nosnost nenasel a primo u patek 757 THULE udava 100kg, pricemz tyce uvadi jako prislusenstvi k patkam bez nosnosti. Takze ocekavam nosnost tyci plne typizovanou pro patky. Nebo je tomu opravdu jinak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tatko teraz kupoval hlinikove a je na nich napisane ze do 90kg, na ocelovych, co som videl na internete, tak bola hmotnost len do 50kg, ale je mozne ze existuju aj na viac kg, ale urcite maju vyssiu hmotnost ako standartne.

No jo tech 50Kg jsem videl taky, ale u zelezneho HAKRu. Jakou znacku kupoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uvedu to tu na pravou miru. U pricniku hakr jak kovových, tak hlinikových je zatizení 50kg.U výrobku Thule je u kovových 50kg a u hlinikových je 75KG.

Zádny vyrobce nemuze dat vyssi nosnost pricniku ,kdyz to nesplnuje strecha.

Dalsi mylnik je ,ze se patky 755 nepretsly vyrabet.Porad se delaji.Patky 757 se zacaly delat ,ale me nejak nenadchly.Nejsou delane na uzsi pricniky a 5 mm dela hodne.Je to taková náhrazka patek 775 ,protoze zakaznici moc neverily tomu pasku ,ktery obepina hagusy.

Výhoda aero tyci je v tom ,ze je umistena T-drázka ,a ta umoznuje pres T - adaptery prichytit nosice kol, box a jine ,a tak vyuzit i "slepych prostoru "nad patkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Asi půjdu do nosiče Jetbag. Volal sem do škoda servisu a tam mi řekli, že montáž hágusů výjde na 2500 Kč. K tomu navíc nové lišty (černé) 800 Kč kus. Takže 3800 hágusy + 1600 lišty + 2500 montáž. Takže celkem to dělá 7900 a to nemám příčníky. To je masakr.

2500 za práci? To si účtují 2500,- na hodinu, ne? Tak trochu jako právníci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím, všechny vlastníky Fábií I, řeším jeden problém. Mám koupit příčníky na Fabii Combi MR 2005 bez hagusů. A ta fábia prý nemá přípravu ve žlábcích (neviděl jsem osobně, kontroloval syn majitele, tak věřím, že má pravdu, já se k tomu autu nedostanu), nebo jak se tomu nadává. Mohu se optat jak jsou na tom Vaše auta? Jsem nečekal, že i za tohle se v MB připlácí. Na mojí O1 MR2004 ta příprava je, tak mě to překvapilo. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to moje auto a vrtat se nic nebude...

Jen jsem měl za úkol sehnat příčníky a počítal s tím, že tu přípravu ta fábia automaticky má a do ní se kdyžtak dávají hagusy, nebo příčníky v mém případě...

No nic, závěs za dveře to jistí...

Díky za odpovědi.

Editováno: , autor: Standis
pozor na citace příspěvků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahojte, zháňam nosič na moju fabiu combi bez hagusov. Nakoľko tie su dosť drahé, rozhodol som sa do priečnikov. Chcel by som sa spýtať, či bude pasovať nosič z Octavie 1 do Fabie combi 1. Konkrétne sa jedná o uvedený nosič CAM 2928 alu http://taznezariadenia.sk/nosice/1676/3810/stresny-nosic-CAM - uvedený pod octaviou 1, tu zase pasuje na fabiu1 www.autonosice.sk/stresne-nosice/skoda/fabia-4-5-dverove/cam-2928-hlinikovy_3246, resp. či je v niečom rozdiel. Ďakujem

Editováno: , autor: Pato12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,řešil jsem ten samý problém a nakonec rozhodlo,co vlastně chci na střeše vozit.Protože zvítězili kola,vyhrál to nosič na kouli.Je to výhoda i pro kámošku která má 160cm a na střechu kola těžko dostávala,takhle je to brnkačka.Jinak se dělá nosič na kouli na cokoliv,viděl jsem tam i bednu.A velkou výhodu to má ve spotřebě,nepozoroval jsem nárůst při cestě na dovču a 2 kola na kouli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

No tak uvedu to tu na pravou miru. U pricniku hakr jak kovových, tak hlinikových je zatizení 50kg.U výrobku Thule je u kovových 50kg a u hlinikových je 75KG.

Zádny vyrobce nemuze dat vyssi nosnost pricniku ,kdyz to nesplnuje strecha.

Dalsi mylnik je ,ze se patky 755 nepretsly vyrabet.Porad se delaji.Patky 757 se zacaly delat ,ale me nejak nenadchly.Nejsou delane na uzsi pricniky a 5 mm dela hodne.Je to taková náhrazka patek 775 ,protoze zakaznici moc neverily tomu pasku ,ktery obepina hagusy.

Výhoda aero tyci je v tom ,ze je umistena T-drázka ,a ta umoznuje pres T - adaptery prichytit nosice kol, box a jine ,a tak vyuzit i "slepych prostoru "nad patkou.

dobrý den, mám takový problém. koupil jsem patky a příčníky THULE (757 a 861). před tím se několikrát ujišťoval, že sedí na octavia II. s hagusy. ale včera jsem je monotaval a byl jsem v šoku, protože tam jsou veliké mezery (viz foto) - nevíte jestli je to normální? prolezl jsem internet, ale nenašel jsem nikoho, kdo by si na to stěžoval. děkuji za jakoukoliv odpověď.

jaromír dejl

post-70223-0-03548400-1319702003_thumb.j

post-70223-0-28151000-1319702035_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...