Přejít na obsah

Rádio Dance


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Prosím taky  o radu  . Nedavno  jsem  koupil  roomstra 2006 má  radio  DANCE a  potřebuji  ho  propojit  s telefonem  NOKIA  E  52 . Vše  je Originál  a    bluetooth   to  nemá     .Zatím  ho mám  propojený  přes  AUX  a  v rádiu  to  slyším  dobře    volajícího   , ale  musím  mluvit  do  telefonu  na  velkou  dálku  a  je to  rušivý  pro  toho  druhého  Našel  jsem  externí mikrofon  s koncovkou  nini  USB   který  bych  dal do  stínítka   

DRIFT HD170

 který  bych připojil  do  lelefonu   na  orig.  zásuvku  mini  USB   .Ted  nevím jak mikrofon   bude  chodit  a  zdali  něco  neodpálím je  určen  pro  kamery  , ale  mají  stejný  koncovky   ,  NEBO  PORADTE  jak  to  vymyslet  aby  to  chodilo  .Na  feldě   mi  nokia  E52 chodila   SUPER  S  RÁDIEM   pioner  přes   bluetooth    .   Nechci  nějaký  velký  zásahy  do  elektriky  zas  tak  v  autě  nevolám  ,  jen  přijmout  hovor ,  nebo  si  zavolat  a  vše  mít  v  telefonu  ,  myslím  čísla  ,ovládání  pod  volantem  to nechci  , atd  jenom  ten hlasový  přenos  přes  rádio  a  mluvit  do  mikrofonu  .   .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím taky  o radu  . Nedavno  jsem  koupil  roomstra 2006 má  radio  DANCE a  potřebuji  ho  propojit  s telefonem  NOKIA  E  52 . Vše  je Originál  a    bluetooth   to  nemá     .Zatím  ho mám  propojený  přes  AUX  a  v rádiu  to  slyším  dobře    volajícího   , ale  musím  mluvit  do  telefonu  na  velkou  dálku  a  je to  rušivý  pro  toho  druhého  Našel  jsem  externí mikrofon  s koncovkou  nini  USB   který  bych  dal do  stínítka   

DRIFT HD170

 který  bych připojil  do  lelefonu   na  orig.  zásuvku  mini  USB   .Ted  nevím jak mikrofon   bude  chodit  a  zdali  něco  neodpálím je  určen  pro  kamery  , ale  mají  stejný  koncovky   ,  NEBO  PORADTE  jak  to  vymyslet  aby  to  chodilo  .Na  feldě   mi  nokia  E52 chodila   SUPER  S  RÁDIEM   pioner  přes   bluetooth    .   Nechci  nějaký  velký  zásahy  do  elektriky  zas  tak  v  autě  nevolám  ,  jen  přijmout  hovor ,  nebo  si  zavolat  a  vše  mít  v  telefonu  ,  myslím  čísla  ,ovládání  pod  volantem  to nechci  , atd  jenom  ten hlasový  přenos  přes  rádio  a  mluvit  do  mikrofonu  .   .  

Neviem ako by fungoval tvoj spôsob ale vo fabii mám pripojené handsfree Nokia CK-15W ktoré funguje z rádiom DANCE veľmi dobre, nemôžem naňho povedať krivé slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji  za  radu  kouknu  na  to  a  uvidím  .  Mám ještě  jeden  problém   jak  se  vyndavá    ten  prut    ja  prut    povolím  ale  vytočit  nejde   hýbe  se  nahoru dolů  ale  prut  nevyšroubuji   .  U jiných  se  prut   dá  vyšroubovat  tady  ne   .  Jedná  se  mi  v  myšce    vyndavat prut.  Prosím  všechny   antény   u   roomstru 2006-2007  mají   koncovku  RAKU2   kdyby  ji  chtěl  někdy  měnit   ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou různý verze tý antény - pokud nejde vyšroubovat úplně celej závit ven, tak máš na konci závitu něco jako kuličku, která v běžný poloze neprojde závitem v patce. Na původní anténě jsem to měl taky. Taková anténa se nedá vyndat bez trošky mírnýho násilí - musíš ji povolit v závitu, dokud v něm nezačne hrkat, pak prut sklopit dolů ke střeše, zkusit s ním kroutit, viklat, natáčet do stran a zároveň ho tahat ven - v určitý poloze ta "hlavička" na konci závitu projde dírou ven a prut se podaří vyškubnout. Je to doslova jako malinkatej porod.

 

Bylo to údajně proto, aby se anténa dala sklopit a přesto odolávala ukradení (ze začátku to tak nebylo, pruty se jen šroubovaly - a tudíž kde kdo do prdele díru měl je mohl ukrást - taky když se tenhle druh antén objevil, tak se masivně kradly už jen proto, že se někomu líbilo nasrat majitele novýho auta)...

 

Pokud chceš tuhle funkci zrušit, vezmi pilník nebo kousek šmirglpapíru a až ten proutek vyškubneš, zmenši průměr tý hlavičky na konci závitu - pak půjde bez problému našroubovat i vyšroubovat ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DĚKUJI  MOC  ZA  RADU  až  bude  hezky  tak  to  vyzkouším  zdali  to  dostanu  ven   pak  uvidím  . 

Prosím  jak  by  fungovalo  VOLÁNÍ  přes  rádio  Dance  , 1. mít  telefon  zapojený  v  AUX  . vyzkoušeno  super  zvuk při poslechu  volajícího (  ale  k  tomu  taky potřebuji  nějaký  mikrofon  externí  )    2.   jakoukoliv sadu  bluetooth HF  která  jde  propojit   bluetooth  s  mým  telefonem  a  používat  jen  mikrofon  na  volání který  bych  dal  na  stínítko  , ale  aby to  taky  chodilo a  při  zapojení   bluetooth  aby  chodil  výstup   na  AUX-sluchátka    třeba  http://handsfree.heureka.cz/jabra-bt2045/specifikace/#section  . Nebo  kolik  stojí  originál    bluetooth sada  do  roomstra k  rádiu  DANCE (  a měl  bych  to  vyřešený  na  všechny  telefony , jen  spárovat  a  bylo  by to   )   .Pro  kolegu Nokia CK-15W  je  asi  dobrá  věc  , ale  zdali  to  potom  komunikuje  s novými  telefony s ANDROIDEM  atd.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtěl bych tu získat radu kde začít hledat problém. Mám radio Dance 2DIN předpokládám Vision v Roomsteru předFL. A před pár dny mi přestal fungovat AUX. Před tím vše fungovalo bez problémů. V radiu je AUX aktivovaný a přesto to v reproduktorech jen šumí a nehraje. Telefon i s kabelem v jiném autě funguje bez problémů. Kde by tedy mohl být problém?

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak by to asi chtělo na vyloučení jednoho nebo druhého, proměřit průchodnost všech tří vodičů mezi zásuvkou na tunelu a konektorem vedoucího do rádia. Pokud budou průchozí, nepřerušené, tak bude problém v rádiu. Rádio se nevytahovalo teď někdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem ho vyndal a kontroloval jak vypadá kabeláž, ale vše se na první pohled zdá v pořádku. Konektor pro aux se mi nepodařilo z plastu středového tunelu bez použití velkého násilí vytáhnout. Je nějaký jednoduchý způsob jak ten konektor dostat ven a podívat se na stav propojovacího konektoru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem ho vyndal a kontroloval jak vypadá kabeláž, ale vše se na první pohled zdá v pořádku. Konektor pro aux se mi nepodařilo z plastu středového tunelu bez použití velkého násilí vytáhnout. Je nějaký jednoduchý způsob jak ten konektor dostat ven a podívat se na stav propojovacího konektoru ?

Je daleko jednodušší do něj vrazit rozšroubovanej normální konektor Jack bez kabelu a měřit to na něm, než dobejvat zásuvku z tunelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam taku otazku viem že sa to tu už riešilo ale aj tak :) dost som tam nevedel najst jasnu odpoved.Takže mam iba koncovku na iso plus je tam taka kde idu 2 oranžove kable to nieje zapojene .
chcel by som radio dance len tam bude to ine zapojenie pojde to zapojit bez takej velkej investicii dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš muset koupit "Fakra-most" = redukci mezi sdruženej konektor těch koncernovejch Technisatů (značka která škodifce dodává "její" rádia) a to ISO. Malej konektor, na kterým jsou 2 dráty je nejspíš přívod sběrnice CAN (komunikace rádia s palubní deskou, kde je v imobilizéru PIN i pro rádio).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Hele chlapi, je možné že po změně budíků, z polodotu na Maxidoty se odvařilo rádio - Dance? 

Zapojil jsem nové rádio Dance, zadal kod, vše fungovalo jak mělo i MaxiDot ukazoval stanice. Tak jsem normálně jel, zaparkoval a po 4 hod jsem se vrátil k autu a po nastartování už rádio nešlo, ani se nerozsvítí, pojistky jsou dobré. Nestalo se to někomu?? ... v příručce se píše, že by se měl provést "Vozidlový diagnostický test" může to být tím?? Díky

Editováno: , autor: LukynZR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...