Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

no, my jsme na tom s Vorlajzen asi podobně, já taky občas dělám kulový a jindy zase nevím, kam skočit dřív. V tom je ta "krása" podnikání. Naštěstí za mně už dneska makaj částečně i jiní.

Hmmm...tak to Vám docela závidim(zdravě!).Já pracuju pro jednu "chudou firmu" a musim tam být od ponděli do pátku...Sledujou nám internet a na stránky se jen tak nedostanu :aggressive: Hold dodávka elektrické energie má být na kvalitní urovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm...tak to Vám docela závidim(zdravě!).Já pracuju pro jednu "chudou firmu" a musim tam být od ponděli do pátku...Sledujou nám internet a na stránky se jen tak nedostanu :aggressive: Hold dodávka elektrické energie má být na kvalitní urovni.

eště mi řekni, že děláš u Martina a Romana lol

a v který společnosti to sedíš? Já vim o jednom, co sedí na netu furt, navzdory hlídanému internetu.. a elektřina se distribuuje docela v pohodě.. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eště mi řekni, že děláš u Martina a Romana lol

a v který společnosti to sedíš? Já vim o jednom, co sedí na netu furt, navzdory hlídanému internetu.. a elektřina se distribuuje docela v pohodě.. :prc:

Ty vole...Ty jseš nějakej chytrej.Ty znáš mého šefa??? Jestli ano tak bys mohl zajistit protekci.Co mysliš?...Zn.Odměna Tě nemine!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eště mi řekni, že děláš u Martina a Romana lol

a v který společnosti to sedíš? Já vim o jednom, co sedí na netu furt, navzdory hlídanému internetu.. a elektřina se distribuuje docela v pohodě.. :prc:

Ty vole...Ty jseš nějakej chytrej.Ty znáš mého šefa??? Jestli ano tak bys mohl zajistit protekci.Co mysliš?...Zn.Odměna Tě nemine!

Koukám, že nás tady ze společnosti je hodně co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...