Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

Zasrany CEZ ? :)

..jinak na sobotu hlasej polojasno 2/6s aspon na seznam.cz tak uvidime..

jestli bude tak polojasno, jako je v tuhle chvíli, tak to bude zase o hovně. Já už to chtěl po zimě napucovat, přetřít třmeny, dát letní a tohle vypadá málem na řetězy. Pokud se to nezlepší, tak si to stejně na poslední chvíli řada lidí rozmyslí, jako minule. Tahle prognóza je prostě blbá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli bude tak polojasno, jako je v tuhle chvíli, tak to bude zase o hovně. Já už to chtěl po zimě napucovat, přetřít třmeny, dát letní a tohle vypadá málem na řetězy. Pokud se to nezlepší, tak si to stejně na poslední chvíli řada lidí rozmyslí, jako minule. Tahle prognóza je prostě blbá.

Co to placas ? Pokud by bylo polojasno, tak to je naprosto fpohode. Jen nesmi byt zatazeno a prset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to placas ? Pokud by bylo polojasno, tak to je naprosto fpohode. Jen nesmi byt zatazeno a prset.

jo, pokud by bylo skutečně polojasno, tak by to bylo dobrý. Jenže já říkám "polojasno", jako je dneska, což je úplně zataženo. Takový srazy za každou cenu jsou pak na nic. A když vidím tu prognozu, tak se prostě bojím, že to tak dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, pokud by bylo skutečně polojasno, tak by to bylo dobrý. Jenže já říkám "polojasno", jako je dneska, což je úplně zataženo. Takový srazy za každou cenu jsou pak na nic. A když vidím tu prognozu, tak se prostě bojím, že to tak dopadne.

Tak o tom zadna, ale dneska zadne polojasno byt nemelo ;) Dneska melo byt zatazeno s destem ;) A pokud by za tyden melo byt jako dnes tak ja urcite nejedu a podle me se to zrusi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, pokud by bylo skutečně polojasno, tak by to bylo dobrý. Jenže já říkám "polojasno", jako je dneska, což je úplně zataženo. Takový srazy za každou cenu jsou pak na nic. A když vidím tu prognozu, tak se prostě bojím, že to tak dopadne.

No právě..dneska ráno bylo tak polojasno, že z toho všude bylo mokro ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mischicka @ vorlajz: jak potom otvirate slozky v PC ..to mate nastaveny na jeden clik lol

Například já mám nastavené intuitivní ovládání - pomyslím na to kterou složku chci otevřít a počítač to sám udělá :smich:

--------

Poznámka pod čarou @ = at = v , např. pro časové údaje, místa, atd., jako "a" se používá "&" :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mam takovej blbej, ale hoodně blbej nápad, co kdybychom si každej kdo pojede do mimoně vytiskli na A4 svou přezdívku z fóra a vložili do eurodesky a na letišti izolepou přilepili na SPZ? :help:

- pomůže to lepší orientaci na letišti,

- hlavně se pak na fotkách nemusí mazat SPZ.

Tak co, :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...