Přejít na obsah

Přečalounění tapeců


Kubiik

Doporučené příspěvky

Chtěl bych si přečalounit tapecy a nevím čím je přilepit zpátky aby to hned neupadlo. Máte někdo nějakej nápad? Díky...

Ahoj. Asi před týdnem jsem měnil tapecy a taky jsem zadní musel předělat ze sedana na kombi.

Přemýšlel jsem čím to připevnit zpátky. Na starém jsem zkusil pájku a různě to nabodovat, ale nic moc výsledek.

Nakonec jsem zašel do prodejny s lepidly i s tapecem a nechal si poradil čím by to mohlo držet.

Poradili, koupil jsem lepící tmel v tubě a doma zkusil a drží jak přibité.

Když si vzpomenu opíšu jak se tmel jmenoval. Teď z hlavy nevím.

Ale určitě se toho neboj, stačí to pořádně očistit a bude to držet.

Hodně stěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
caute a jak ste dali dole tie tapaciri myslim tu látkovu čast lebo mna to tiez caka v najblizsej dobe a nejak sa toho bojim ze to zlomim ako som to pozeral takje to tam pritavene alebo také daco. diky za radu

opatrně sem mezi tapec a výplň strčil tenký šroubovák a vypáčil sem to. chvilkama násilí, ale oba dva kusy jsou bez poškození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skusal som to aj ja este ten spodok ide lahko ale boky tam neni moc prestoru, a ja mam az 3 vymenit :(, 4 chvalabohu ostava na tapacire lebo menim za el okna a tapacire co som zohnal plasty su zachovale ale maju také bodnutia akoby nozom alebo dacim takým na 2 miestach neviem uvidim tak diky skusim to tým srobovákom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

mám problém. nechal sem si počalounit tapecy. nalepl sem je do dveří a dal sem je na auto. zadní a řidičův tam sedl, ale u spolujezdce nešel otvírat kastlík. mám 2000 předface s malou kapličkou a ten chlápek od kterýho sem to kupoval, mi tvrdil, že má taky předface s malou kapličkou. dočetl sem se tady, že když nejde otvírat kastlík tak je to kombinace nový palubky a tapeců z auta co melo vlnu. no a doma se mi válí tapec z face lx, kterej má díru na svetýlko. tak by mě zajímalo, jestli mi tam bude pasovat. popř. koupím řidičův šedý se světýlkem nebo oba přední na malou kapličku. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam trosku jinej problem ale souvisi to s timhle... Do jedny predface octy (r.v.1997) se starou pristrojovkou sem daval vsechny 4 tapece z faceliftu, trosku nesedi predni cast kolem klik (nekopirujou tvar pristrojovky) coz neresim, mam jinej problem. Klicky z faceliftu jsou z jinyho materialu, jsou težší a o něco širší a hlavně maji o něco delší rameno, ktery je pod tapecem a na který je zahaknuty tahlo od zamku. Po nasazeni tapecu se klika nevraci zpet, pze drhne o plech dveri. Vypada to, ze faceliftovy dvere maj vybrani, ale zase se mi nezda ze by tam byly takovy karosarsky upravy? Asi to budu resit zkracenim ramene kliky cca o 5mm a s tim i posunu uchyceni lanka tahla... Kdyz prohodim kliky, tak to vypada blbe, pze ta stara je uzsi..Resil to uz nekdo? Zejtra sem kdyz tak hodim foto obou klik, kde jsou videt rozdily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mam trosku jinej problem ale souvisi to s timhle... Do jedny predface octy (r.v.1997) se starou pristrojovkou sem daval vsechny 4 tapece z faceliftu, trosku nesedi predni cast kolem klik (nekopirujou tvar pristrojovky) coz neresim, mam jinej problem. Klicky z faceliftu jsou z jinyho materialu, jsou težší a o něco širší a hlavně maji o něco delší rameno, ktery je pod tapecem a na který je zahaknuty tahlo od zamku. Po nasazeni tapecu se klika nevraci zpet, pze drhne o plech dveri. Vypada to, ze faceliftovy dvere maj vybrani, ale zase se mi nezda ze by tam byly takovy karosarsky upravy? Asi to budu resit zkracenim ramene kliky cca o 5mm a s tim i posunu uchyceni lanka tahla... Kdyz prohodim kliky, tak to vypada blbe, pze ta stara je uzsi..Resil to uz nekdo? Zejtra sem kdyz tak hodim foto obou klik, kde jsou videt rozdily...

ja som to tiez musel riesit ... bud zoberes kladivo a spravis tam miesto alebo vyrezes z plechu za klikou ako som spravil ja

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...