Přejít na obsah

Výměna destiček + kotoučů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Docela zajímavá otázka - zapátral jsem v análech, co si vedu

přední desky jsem kupoval Lucas, prý je tam cpou i v originále, teď mám na nich najeto 53 tisíc a co jsem nedávno koukal masíčka mají ještě dost

zadní desky jsem kupoval originál - ten frajer je dostává v bedně ve velkém, takže jsou bez krabičky, nedávno jsem je měnil, taky po 50-ti tisících, nevím proč, odcházejí mi dřív

Docela mě těší, že oproti jiným autům, který jsem měl předtím, desky nešpiní, nepískají a nemájí ani jiné zlořády, se kterými jsem se setkal, navíc ta výdrž je fakt suprová, u Passata jsem je měnil skoro každých 25 tisíc :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem daval ATE PD i s nejakyma lepsima deskama ATE a po 30 tkm po drazce neni nic..desky jsou z pulky...nez se zahreji tak fakt nic moc, sportovni jizda spis zridka nez casto..

takze dasli vobla vrtane zimmermany a ferodo...

je poravda ze to mam na passata v combiku takze o neco tezsi nez sup ale i presto..u me neuspely..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Zimmermany a Ferodo a spokojenost, ale pokud se tomu dá moc "nažrat" tak začínají lehce vadnout, originály jsem uvařil při jedné ostřejší jízdě.

post-9274-1205675768_thumb.jpgpost-9274-1205675786_thumb.jpg

post-9274-1205675797_thumb.jpg

No ja mam zatim kotouce supr takze menit budu jen desky a to zadni rozmyslim se mezi Ate a farodo premium nejsem zadnej zavodnik ;)

Ale do kotoucu derovanejch du potom taky stopro ;)

tak jeste prosim kde koupit a jaky jsou ceny vcetne tech derovanejch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny dikas....

Jo jo taky jsem kontaktoval Seba a ptal jsem se ho na rozvody a taky jsem byl překvapen.Cena o dost nižší než bych dal v obchodě a nejedná se o žádnou druhovýrobu.Každopádně co budu potřebovat na supa tak prvně budu kontaktovat jeho.Výhoda je i v tom,že bydlím asi 15 km od něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak taky potřebuju vyměnit kotouče + destičky a tady v komerční sekci bazaru jsem našel zajímavou nabídku. Konkrétně uvažuju o:

- 2x predni kotouc Zimmermann 312x25mm 1050,- Kc/ks (8E0615301R, 6ti-valcove motory)

- 2x zadni kotouc Zimmermann 245x10 520,- Kc/ks (4A0615601A)

- desticky predni Ferodo Premier pro 312x25 se signalizaci 1880,- Kc (4B0698151AB)

- desticky zadni Ferodo Premier pro 254x10 505,- Kc (1J0698451)

Co si o tom myslíte? V čem jsou lepší vrtané kotouče? Díky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám vepředu vrtané kotouče ferodo racing a k tomu i desky ferodo a spokojenost. Nepískají, brzdí jak prase a ani to moc nestálo...

Dane, fakt nepískají? Chtěl jsem si je koupit taky, ty destičky a na motorsportu mi psali, že jediná nevýhoda je ta, že než se zahřejí,tak pískají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...