Přejít na obsah

Tlumice na O1 (z RS na TDI combi 1999)


Cooper

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Nema nekdo z Vas vychytany podvozky O1 RS a O1 TDI 1999. Mel bych chut nove koupit tlumice i pera z RS na mou TDI. Predem diky vsem za info!

Zdravím,

také přemýšlím, že vyměním pružiny na mé octě 1,9 TDi, combi, 81 kW+chip.

Chtěl bych vyměnit jen přední, bez tlumičů...líbilo by se mi jen těch -2 cm co mají RS.

Máte to někdo na autě a dělá to dobrotu s tímto motorem...není moc těžký?

Tlumiče mám nové KYB Exel.

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávej pozor na stabilizátor RSkový má jiné uchyceni kosti(je to uchyceno na tlumič né na rameno).Neználek :)

Tak to neni moc dobry s tou kosti. Ja je po zime menil za nove plus gumove silen bloky na stabilizatoru.Ranec penez a to bylo bez prace. :wacko: Jinak diky,tohle mne neodradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na snizeni a zlepseni jizdnich vlastnosti si kupte HP Sporting

Ja mel HP na felicii a dobry.Tri polohovej. Ale na tezkyho diesela urcenyho pro bezny a casty provoz na nasich tankodromech bych asi ty novy 17" s 45% profilem z sirky 215 rozlamal.Uz ted v rychlostech to jsou RANY. Ale svezeni musi byt pekny! Kolik jsi za HP na O1 dal? Pocitam zes koupil NEW?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel HP na felicii a dobry.Tri polohovej. Ale na tezkyho diesela urcenyho pro bezny a casty provoz na nasich tankodromech bych asi ty novy 17" s 45% profilem z sirky 215 rozlamal.Uz ted v rychlostech to jsou RANY. Ale svezeni musi byt pekny! Kolik jsi za HP na O1 dal? Pocitam zes koupil NEW?!

Svezeni je to super daval jsem za to asi 16 tis Kc (4xpruziny + 4xtlumice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...