Přejít na obsah

divny zvuk pod kapotou


janos_kadar

Doporučené příspěvky

Já vím, ze u vás v CR moc se nekupuje Octavia Tour 1.4. Nevíte, náhodou proc slysím nejaky nepríjemny zvuk z cerné nádoby, která mezi vyrovnávací chlad., hydralikou serva a nádrzkou ostrikovace (sorry nevím co to je za nádoby, snad patrí ke klimatizaci). Zajímavé je, ze to slysím jenom pod teplotou10-12 stupnu C a na základní otáckách. Octe je rok a pul a prezíl 2 zimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 1,4 to nemá nic společnýho, s teplotou taky ne, klepou tam všechny oktávky.

Ale když mám nějaký problém tak to tady prohledám a našel bys na tohle asi 100x odpověd s vysvětlením a fotkama.

Ale ono je lepší napsat další téma, at se ostatní co budou něco hledat musí prohrabat co největším počtem příspěvků... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá nádobka je nádobka s akttivnim uhlim a slúzi na odvetrávanie palivovej sustavy. Prečitaj prispevok:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=39936

To téma jsem uz videl, akorát nikdo mi nedál vysvetlení na to, proc slysím cvakaní jenom pod urcitou teplotou. Dle vás není príserná konstrukce, ze to cvakaní je slyset i vevnitr v aute.

Editováno: , autor: janos_kadar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...