Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj. Tak to mohu nabídnout již "novější verzi" za 9799,-Kč a poštovné na Slovensko je 331Kč při platbě převodem a nebo 401Kč na dobírku. Přepočet na Euro je z pošty většinou za středový kurz platný v den uhrady. Dodání na SK je cca. 3-5 pracovních dní. Ahoj PASAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímá odpověď: protože jsou takové ceníky. A nových verzí se prodává tak 20% co starších. Novější má užší okruh aplikací...

Obecná odpověď:

Tak to je spíš otázka na výrobce obecně: Proč je nový model dražší než starší? Mobily, auta, elektronika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Princip vyšší ceny u novinek je jasnej. Ale tady opravdu dáváme "novější" do uvozovek, protože cca 08/2002 je pravěk. A aut s 16mm musí být násobně více ne?

Jinak DÍKY Pasatovi za telefonické rady mému mechanikovi při výměně ramen. Ten si myslel, že tam mám staré typy= 21mm. Mě to sice bylo divný, registrace 2004, ale nelenil jsem a začal shánět starší sady. Mechoš auto rozebraný a prej sada, co jsem dodal (delphi TC1900) nesedí a chce to jiný.Naštěstí jsem si vzpomněl na sadaramen.cz a zavolal tam. Vzal to Pasat. Já hned, že bych si vzal obratem meyle, ale on mě upozornil, že se stává při demontáži, že se vytluče i nějaká vložka a pak to vypadá, že je potřeba větší typ. A byla to pravda!! Takže nakonec se to podařilo a mě běhá mráz po zádech, když si představím, že bych sháněl a kupoval starej typ, ten by stejně byl blbej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, přístup Pasata je velice dobrý. Sada od něj je fakt kvalitní (je tam vidět opravdu rozdíl v robustnosti dílů) a hlavně je tam všechno, včetně všech šroubů (nedělal jsem si hlavu, že bych něco strhnul, žádné prostříkávaní starých), což všem vyhovuje, nemusí se nic dokupovat. Hlavně komunikuje velice rychle a nevědomým poradí

Takže za mě :kol-47:

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

reálné km ti napíše každý jinak, záleží na stavu celého podvozku i velikosti kol

Kdysi jsme Meyle montovali v servisu a byl to jeden velký průser, před pár lety to trochu vylepšily a hlavně udělali dobrý marketing, který většina lidí sežere i s navijákem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My cca 10 let dáváme SWAGy a dávají cca 5 let, někdo víc někdo méně, samo někdy se najde i po roce problém tak jako u všech značek.

Poslední 3 roky prodáváme španělské RTS a zatím bez jediné reklamace a ještě je o trochu levnější.

Hlavně to není výroba v číně jako mnoho výrobců vč.Meyle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jen o S křivce, je to i o montáži, horní ramena se dávají na spravnou "míru" abys nepřepínal siletnbloky. S křivka se pak ladí výškově na čepech.

 

Jinak souhlasím, dokonce i autorizaky mají připravky na měření S křivky zaházené, zaprášené a ani je nepoužívají. 

O ostatních servisech škoda mluvit, tam ani mechanici v 95 % případů netuší co to S křivka je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že má někdo sídlo v Německu neznamená, že to tam i bouchají. Stejně jako německý SWAG/FEBI mají fabriky tam kde se dělá za rejži ;)

Jestli si někdo myslí, že jeho ramena vyrobil němec tak se musel asi zbláznit :)

Meyle není určitě špatná značka, ale rozhodně není vynikající. Nikam do prvovýroby se nikdy nedostala a pochybuji, že dostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V budoucnu mě čeká výměna ramen, tak mě teda zajímá, které jsou teda dobré, nejlepší?? Uvažoval jsem o Moog, Lemforder, nebo  Meyle HD, jsou skoro za stejné peníze, ale které jsou lepší??

Editováno: , autor: Rabbit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...