Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

TomASS!:

tak jsem 16 mm ZINNGER ramena dneska objednal na http://www.skoda-dil...avy-superb.html a pristi tyden pujdou na superba 1.8t (2003) tak jsem zvedav, koketoval jsem s SWAGem od meggyho, ale je to proste pulka ceny, ZINNGER.de vyrabi C.A.R. Deutschland GmbH a je to pry renomovana strojarska firma z Berlina a vse prej original zabaleno a vyrazeno ZINNGER tak snad to bude v poho a nemam sebemensi duvod tomu neverit. Kdyby mel nekdo casovou zkusenost sem s ni.....Fotky dodam jak to dorazi

Editováno: , autor: ombre73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsou na aute a zmena je nepopsatelna, delali mi to kluci z frydku-mistku autoservis zakral a ramena hodnotili celkem pozitivne, vymena stala 2 500 bez DPH prej museli nahrivat, tak ted uz jen budu hodnotit po najezdenych kilometrech, prikladam par fotek z montaze..

znnger26.jpg

znnger27.jpg

znnger20.jpg

znnger21.jpg

znnger22.jpg

znnger23.jpg

znnger24.jpg

znnger25.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to gratuluju.No ramena vypadají bytelně.Pokud nebude nějak pofiderně uděláno to uložení(v čepech) tak by to mohlo vydržet.osobně jsem tu značku ještě neslyšel a tak jsem zvědav jak budeš spokojen a budu čekat na Tvé hodnocení.

Krásná práce :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo diky, taky jsem zvedav, v kazdem pripade ti kluci maji za sebou stovky udelanych ramen tohoto typu, sami maji zkusennosti s rameny moog a ty mi taky doporucovali. Ono vybrat slusny ramena za slusny kacky je celkem veda....Tim bych chtel i tem klukum podekovat za slusne odvedenou praci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čauves,tak jsem taky hledal a docela by mě zajímal tenhle servis http://www.jeep-dily.cz/?p=p_2&sName=JSJ-Autocentrum- ,nabídnuli mi sadu ramen za 7 000Kč značky Dachstein a že mi to tam za 2 000Kč namontují,tím bych měl záruku jak na práci tak na ramena,nemáte někdo s touto značkou nebo servisem zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Já jsem taky za Meyle HD - to HD znamená zesílená konstrukce. Kupoval jsem je na BMW 7 E32, kde ramena hodně trpí. Mohu jen doporučit. Někdo tady psal za montáž ramen 2500Kč a že tam něco nahřívali??? Co proboha nahřívali???? To jako ty čepy??? Potěž pánbůh! Na demontáž hlavně čepů stačí dobře řízená rána palicí (nikoli přímo do čepu, ale zboku-pohoda) a je to dole bez stahováků. Jediné, v čem je kámen úrazu je ten vrchní dlouhý šroub, na který se dokonce dělá i origo stahovák, ale dá se to. Jinak odpočítám-li geometrii za pětikilo, pořád cena strašná, mechanik to má za dvě hodiny komplet s montáží i demontáží. Hrůza a děs ta cena...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě - pozor na Auto Kelly - podvodníci, kteří přebalují zboží! Bohužel vlastní zkušenost - místo febi a moog, nějakej shit bez označení výrobce. Nikdy nebrat Starline a podobné sračky a vůbec vyvarovat se podvodníkům z Aukra. Jinak na každém značkovém dílu musí být vyraženo logo výrobce, dále musí být zboží řádně zabalené, opatřené vodoznakem a dále neporušenost obalu též přelepeno znakem výrobce, většinou také s vodoznakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...