Říjen 28, 20186 r to čidlo servu říká, že zatáčíš a v závislosti na úhlu natočení se mění jeho výkon (servo běží hned po nastartování). Takže ano, posiluje to, ale trochu jinak. Teoreticky to "nějak" fachá i bez toho čidla.
Listopad 7, 20186 r tak dnes mi uplne prestalo ist servo mam novy repas uplne nove cidlo a servo kaput a chyba sa mi neda zmazat Adresa 44: Posilovač řízení Labely: SVO\6Q0-423-156.clb Řídící jednotka: 6Q0 423 156 AA Díl: LenkhilfeKYO V957 Kódování: 10140 Dílna #: WSC 31414 VCID: 6ED2F6242A9704310B-5072 2 závad nalezeno. 00816 - cidlo posilovace rizeni (E250) 27-00 - neverohodny signal 00566 - posilovac rizeni - provoz 27-00 - neverohodny signal Upraveno Listopad 13, 20186 r od whiscool
Listopad 16, 20186 r zdravím, taky jsem začall řešit servo, a došlo na vrakoviště a výměna celeho čerpadla, je tam TRW a teď nefunguje vůbec, na vagu píše servo vyp., chci se jen zeptat než to půjdu vrátit, při výměněně se musí něco kodovat přez vvag, nebo se jen vymění a jede se dál?
Listopad 16, 20186 r Za normálních okolností se jen vymění,ale tady je možné,že s tím servem už měl problém majitel v předchozím autě a nejspíš mu také vynechávalo,tak si ho nechal vypnout.
Listopad 18, 20186 r Helea a jak to vyřaditz provozu tedy? Jetouž delšídobu co jsemse tomuřízení věnoval :-)
Listopad 18, 20186 r To,co tys tady popsal,nemusí nutně znamenat,že to čerpadlo,které sis teď do auta namontoval,musí být špatné.Nevíš,proč ho předchozí majitel vypínal.Ty by sis měl nechat to čerpadlo přes VAG zapnout,abys vyzkoušel,co to bude dělat.To čerpadlo může být naprosto v pořádku a po zapnutí ti může řízení fungovat naprosto bez chyby.Takhle nevíš,na čem jsi...
Listopad 19, 20186 r Tak jinak, majitel toho čerpadla tvrdí že to čerpadlo jelo do poslední chvíle. Pak ho jen vymontoval a předal nám. Po zapojení u mě v autě čerpadlo nejede, nastartuji kontrolka svítí čerpadlo ani nezabzučí, VAG hlásí že čerp. vyp. v paměti závad nic nevypisuje, když nahodím to mé původní tak jede hned po nastartování, volant zhasne. Takže to údajně nefunkční čerpadlo šlo zpět k majiteli, a já zakoupil jinde, které je zatím funkční, bez jakých koliv problémů. Důvod jsem asi ani nenapsal, zkrátka z ničeho nic se posilovač odpojil a nejel, po vypnutí a opětovném zapnutí zapalování stále nejelo, zkoušel jsem cca 6x restartovvat zapalování a pořád nejelo. Za cca hodinu jsem šel zkontrolovat pojistky atd. a čerpadlo už jelo, vše bez problémů. Na druhý den jsem při cestě z práce u nnás na parkovišti zjistil že čerpadlo zase nejede, po opětovném nastartování zase čerpadlo funkční. Takhle jsem to strpěl 2 dny a pak už to dělalo cca po ujetí 5 km. Tak jsem auto odstavill do garáže a hleedal příčinu. Jde mi hlavně o to jak jsi napsal že je odpojené, došlo mi že přez VAG ale jak ho tam odpojit? Hledal jsem a nenašel jsem ani v DP, byl bych moc rád za každou radu. Jinak nemáte někdo tu tabulku kde je to kodování posilovače, jak se tam koduje tuhost posílení? Někde se mi to ztratilo.
Listopad 20, 20186 r Co když se to vypnuté čerpadlo zapíná jen tím,že se přes VAG nastaví ta intenzita posílení normal,komfort,nebo hendikep?To by přece také byla možnost.Může to být čerpadlo z bouračky,ale může to být i čerpadlo,které si někdo VAGem vypnul,protože mu vynechávalo a on před každou zatáčkou nevěděl,jestli mu volant půjde zlehka,nebo ztuha a to nemusela být a pravděpodobně ani nebyla chyba čerpadla,ale snímače?
Listopad 20, 20186 r Čerpadlo se spustí hned po nastatrtování. Podle rychlosti a úhlu natočení se pak jen přidávají otáčky. A tak mě napadá - "vypnuté" píše s nastartovaným motorem? Protože ono je bez nastartování opravdu vypnuté.
Listopad 20, 20186 r Přece když čteš paměť závad,tak připojíš počítač,zapneš zapalování a pokud je všechno v pořádku,tak ti napíše "NO CODES".To by tam jinak to vypnuté čerpadlo psal vždycky a všem...
Listopad 20, 20186 r předpokládám, že to nemá v "chybách"- Takovouto chybu jsem nikdy neviděl a myslím, že ani neexistuje. "Vypnuto/Zapnuto" - to ale píše v bloku hodnot a to hned v několika skupinách.
Listopad 27, 20186 r Hele, už to neřešte. Čerpadlo funguje a zatím vše ok, až pojedu do garáže napíchnu to na VAG a uvidíme zda tam nebude nějaká chyba. Jinak to nefunkční čerpadlo, to nejelo vůbec ani po nastartování a pokusu o otočení volantem, VAG nic nepsal jen svítila kontrolka volantu. Mě šlo jen oto jak tu psal že jsi ho někdo vypnul, tak jak tedy to čeerpadlo přeez ten VAG vypnout? A potřeboval bych tu tabulku kodování řízení, nějak jsem to někde ztratil.
Prosinec 7, 20186 r Viete mi niekto poradit ako doma svojpomocne vymenit cidlo snimaca uhla natocenia volantu na fabii ? mam koyo ..hladal som aj videa na youtube ale bezvysledne vdaka
Leden 22, 20196 r Zdravim chci se optat zda se nekdo setkal s problem co mam ja. Jedna se o to ze auto zataci bezproblemu ale kdyz zacne mrznout tak mi nefunguje servo hazi to chybu 00566 kdyz se otepli tak kontrolka zhasne a auto jezdi a zataci jak ma. Diky za odpovedi
Únor 3, 20196 r Zdravím, chtěl bych zeptat, zdali je možné podle roku výroby určit kterou značku servořízení mám na autě (KOYO/TRW)? Mám Fabii combi I 1.2 HTP, rok výroby 3/2004. Věděl by někdo? :) Díky moc
Únor 4, 20196 r na škoda dílech, když si založíš účet a zaparkuješ si do virtuální garáže auto (vypíšeš jeho VIN), tak ti to bude nabízet pouze náhradní díly kompatibilní s tvým autem, všechny ostatní budou zašedlé/neaktivní.
Únor 7, 20196 r Ok,a teď to nejdůležitější jde zaměnit servočerpadlo TRW za Toyo a obráceně,pokud ne tak proč,diky
Únor 9, 20196 r Pozdravujem vas.mam fabiu 1,2 htp 2003ku a mam problem s riadenim.chyba sa prejavuje tak ze v urcitom momente otocenim volantu ide tazsie a ked prekonam ten moment tak je zase vsetko ok.je zaujimave ze ked sa auto zohreje tak je vsetko ok.cez leto som tento problem nemal ale ako nahle prisla zima tak to zacalo robit tento problem.vymenilo sa servo - nepomohlo dalo sa nove cidlo natacania tiez nepomohlo.auto bolo na diagnostike ktora tiez nic neukazala a na pristrojovke tiez nic nesvieti.viete prosim niekto poradit kde hladat chybu?
Únor 15, 20196 r Toto je téma Fabia I, respektuj rozdělení fora a napiš si to do odpovídající sekce => Fabia II.
Únor 18, 20196 r ahojte mam fabiu 44kw AZF ročník 2002....občas mi svieti kontrolka serva, občas vypadne, po opetovnom naštartovani všetko ok, deje sa to hlavne za vlhka a mrazov, mechanik sa na to pozrel a vravel že som tam mal malo kvapaliny, tak ju dolial, chvilku bol kľus, ale začalo to nanovo.....bude treba vzment cele servo, alebo to bude len čidlom ? vopred dik za odpovede
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.