Přejít na obsah

Jak obstarat dalsi klic?


Anthony

Doporučené příspěvky

Nejsem si jist jestli bych v tom tescu pochodil.Dnes jsem zjistil že štítek(na kterém měl být kod nepatří k mému autu),takže v tuto chvíli mám jen jeden klíč kterým odemču všechny dveře ,kufr,přihrádku a nastartuju.Nic víc nemám.Jak mám dodělat druhý klíč aby mě to nestálo 2000-3000kč(znám možnosti jak ho udělat ale vinde to na ty peníze co jsem psal.

Ještě jednou píši, chci jen obyč klíč odemčít a nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím věcně.

Nemám auto za 500 000 tisíc ale za 10-tinu ale to tu neřešíme. Otázka je jiná.

Takze věcně , v pripade ze budes mit v aute zabudovany natrvalo čim z kliče bude moct odjet z autem kazdy kdo bude mit alespon kousek umu na to aby ho nastartoval.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze věcně , v pripade ze budes mit v aute zabudovany natrvalo čim z kliče bude moct odjet z autem kazdy kdo bude mit alespon kousek umu na to aby ho nastartoval.

Ok jsem s tím smířen tak jdem okrok dál, udělal jste někdo kopii planžety,origo klíč přilepit ke spínačce a startovat s kopií.Půjde to?Bylo by to za hubičku cca 300kč.

Jo a ďáble immo ti zjistí zloděj za 10vteřin, ale on se immo nezabívá.Když kupuješ auto už musíš být smířenej s tím že o něj přindeš(a tomu věř že do pěti min máš autí pryč.Jak píši auto za 50 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...