Přejít na obsah

Výměna budíků, pin a imobilizér přes VAG tacho


firstgreenhorn

Doporučené příspěvky

Koupil jsem budíky z jiné fábie a udělal změnu podsvícení, když budíky vyměním brání mi ve startování imobilizér. Potřebuji přes Vag tacho vyčíst pin a imobilizér z původních a dát je do nových. Program s kabelem Vag tacho mám ale vůbec netuším co s tím mám dále dělat prosím o radu jak postupovat. Děkuji za odpovědi. Doufám že mě administrátor opět neoznačí za ignoranta pravidel jelikož jsem toto téma na Foru nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi neříkej,že když máš Vag tacho,že neumíš přes něj zjistit pin??Moc možností tam není a pokud ho máš anglicky,tak snad ještě slovo READ PIN pochopíš,ne?Jinak,pokud máš budíky od 04 výš tak si na tom Vag tacho vyláme zuby

No read pin to zvládnu ale nevím co s imobilizérem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zdravím,

Nedávno jsem měnil budíky a packu na palubní pc.(ne maxidot) ale potřeboval bych přizpůsobit nové budíky (km,serv. intervaly jako signalizace otevřených dveří ,atd.) a přizpůsobit klíče imobilizéru,tak jsem se chtěl zeptat jestli tady není někdo z okolí Přerova či Olomouce co by mi to pomohl udělat ??

Děkuji za odpověď.

Editováno: , autor: Dreamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...