Přejít na obsah

HELP> navi, kabeláž


yasm

Doporučené příspěvky

je tam jen přípojka na GPS anténu a pokud budeš dávat origo DX navigaci škoda, chybí ještě konektor od signálů od ABS/GALU, zpátečky a spínaného napětí.

a co tak zběžně koukám, je nacvaklý modrobílý drát, což je signál rychlostit, chtělo by ho zaizolovat, jinak se někde dotkne kostry a bude to blbnout ;)

pak je odpojený drát na K-line - diagnostika, je potřeba ho znovu připojit a nezdá se mi tam pár drátů, někdo se v tom vrtal, tak před připojením navi by to chtělo zrevidovat

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je ten "čuflík" u předního okna - GSM nebo GPS? :kol-17:

Ten "čuflík" je čidlo slunečního svitu. Je pro Climatronic.

Edit: Omlouvám se, nezvětšil jsem si fotku a tak jsem si nevšimnul většího "čuflíku" :kol-17:

Editováno: , autor: wog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jů, celkem dobrý zprávy ;) Anténu teda montovat neni potřeba, no a z tý spleti kabelů se teda něco navi hodí, jak jsem vytušila :)

Jenom to "chybí ještě konektor od signálů od ABS/GALU, zpátečky a spínaného napětí" mě celkem znervózňuje. Je to něco složitějšího? Budu tam dávat DXko.

Editováno: , autor: yasm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...