Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

V tom případě OII by byla na trhu 8 let bez nástupce, což je docela rarita viz Golf/Astra/Megane, ale dalo se to i tušit vzhledem teprve k nedávnýmu (pro mně podařeném) FL a skvělým prodejům, aspoň bude víc času to vyladit. Měl jsem ale dojem, že jsem kdesi na netu zachytil, že se již uzavírají smlouvy s dodavateli na OIII, ale jelikož nevím jak to chodí, tak je možné že to je tak dopředu a že není nutné v této fázi mít auto aspoň na "papíře" hotové.

je to vcelku jedno ci jesen 2011 alebo jar 2012... Skoda je uz s vyvojom O3 velmi daleko. Neprekvapili by ma testovacie muly od dalsieho roku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vyvoj sa nerobi do zasoby. Cely vyvojovy proces je presne naplanovany a odvyja sa od datumu zaciatku vyroby. Dnes mozu existovat nejake dizajnove studie, ale komplet auto urcite nikde nestoji. Nebolo by ho z coho poskladat. Takze preto maximalne mula.

Najprv sa testuju jednotlive komponenty v starych modeloch a prototypy sa stavaju az rok pred SOP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No uvidíme...každopádně by to nějakou tu změnu chtělo....poslední fábie,Roomster,SII se mi moc nelíbí, respektive vůbec....nemluvě o OII-FL....vždycky jsem si musel na nové škodovky zvykat, ale na např.takového SII si nezvyknu nikdy a upřímně řečeno znám velmi málo lidí kterým se SII líbí a i z příchodem OII-FL to moc nevylepšily..spíš naopak....už pár známých vyměnilo OII za FL...každej z nich to chválí jako spolehlivé a praktické auto které ve své třídě nemá konkurenci, ale co se vzhledu týče,tak to už tak chválu nepějou....

Uvidíme co ten novej designér, prozatim jen mluvil do finálových úprav Yetiho, tak jsem zvědavej na jeho výtvory v příšt.letech..doufám že to bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidíme...každopádně by to nějakou tu změnu chtělo....poslední fábie,Roomster,SII se mi moc nelíbí, respektive vůbec....nemluvě o OII-FL....vždycky jsem si musel na nové škodovky zvykat, ale na např.takového SII si nezvyknu nikdy a upřímně řečeno znám velmi málo lidí kterým se SII líbí a i z příchodem OII-FL to moc nevylepšily..spíš naopak....už pár známých vyměnilo OII za FL...každej z nich to chválí jako spolehlivé a praktické auto které ve své třídě nemá konkurenci, ale co se vzhledu týče,tak to už tak chválu nepějou....

Uvidíme co ten novej designér, prozatim jen mluvil do finálových úprav Yetiho, tak jsem zvědavej na jeho výtvory v příšt.letech..doufám že to bude lepší.

No pokud neberu zadek liftbacku u SB2 tak je to pekny auto, co potkavam Combiky tak designove nemam problem, O2 potrebovala face jako sul, bez RS nebo Scoutovych narazniku to byla nuda a sed.. na face se koukam s ohledem casu pozitivne, auto pusobi svezeji, krom pohledu z boku ktery nekoresponduje s pridi je to ok.. Fabii2 bych taky zkousnul nebyt tak uzka..

..sem zvedavej co udelaji s O3..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No seat z jeho Toledem či Alteou to taky "vyhrálo"....to je jedním slovem děs..nemluvě o interiérech, to je na zvracení....Jedinej Seat kterýho můžu je EXEO...a to jen díky tomu že to je špičková kopie starý A4, která byla moc pěkná.

Seat by mal byt "sportovou" znackou...Ale zvrhlo sa to na mikrobusovu znacku :smich: No a Toledo je vrchol tejto zvratenej evolucie... :feve:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych treba se Seatama nemel problem, libijou se mne. Ale jenom do chvile, kdy vlezu dovnitr. Jestli se Skoda zvrhne v naky tlamy typu Pazoutu a Mondea, tak asi prejdu k VW.

Jinak s tim vzhledem aktualnich skodovek - kdyz se udela konzervativni podoba, budou onanovat maximalne novinari, ze je to jakoze nuda. Kategorickych odpurcu bude malo. Stejne jako treba u FI. Kdyz se udela R, FL OII a nebo FII, tak se to nekterym libi hodne a druhym vubec ne. Holt se chce Skoda profilovat, tak se ty auta budou jednem libit vic a druhejm vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřikám že OII-FL je hnus, to rozhodně ne, ale mě prostě pořád nesedí ten předek...co vypadá celkem dobře je když se na ty světla šoupnou mračítka....nikdy jsem nebyl na tyhle tuning.úpravy, mám rád originalitu, ale tady sousedovic kluk má čenou OII-FL a dal si tam mračítka a můžu říct že to vypadá o mnoho lépe...zakryje to to rozšíření světla do blatníku které se mi právě vůbec nelíbí.

Vždycky jsem nějakýmu tomu autu musel přijít na chuť..pár aut v minulosti který se mi ze začátku vůbec nelíbila se mi později začala líbit, ale ted např.v případě SII je to u mně naopak...tam se mi ze začátku nelíbilo jen to krabicové zakončení střechy a zadek, ale teď počase se mi to auto zvenku přestalo líbit celé....Určitě je to kvalitní auto, jezdí se v tom dobře, mám dva a zatim bez problémů, ale prostě se mi to auto nelíbí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...