Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Když to tak vezmem, tak vlastně prvním A7 na trhu bude Jetta. Mně ta půlka 2013 pro OIII přijde docela logická. Někdy na stejnou dobu nebo na podzim 2012 by měl přijít FL SII a po OIII další F a FL Y. Furt se mně nechce věřit, že Škoda přijde s A-Entry až 2012 a možná bude zajímavý taky co Seat, jestli nebude předsazenej o něco dřív. Příští rok pěkná nuda, jenom Go..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Jung nekecal a vývoj na jaře opravdu byl v polovině cyklu cca 2,5 roku, není zatím důvod na A-Entry čekat. Já bych v tom neviděl rozpor, protože kdy jindy se zeptat lidí na názory ohledně designu exteriéru a interiéru. Pak by ovšem vycházelo uvedení do výroby někdy na polovinu příštího roku, přičemž se mluví pořád o 2012 (hlavně dodavatelé)...Na závěr roku 2011 je ale start mini, takže buďto předtím a nebo potom.

S tím Tourem II bych se vůbec nedivil, kdyby to stopli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...