Přejít na obsah

palubní napětí sv.30


lisky

Doporučené příspěvky

AHOJ, Okta opět blbne :( po nastartování 3x zapípá přístrojovka a bliká červený vykřičník. napojil jsem to na VAG a pod ABS/BRZDY byla chyba: palubní napětí sv.30. nevíte co by to mohlo znamenat? octavia TDI AGR 66KW rok 97. za vsechny nápady a řady předem dekuji. jinak auto jezdí, sviti, brzdí vse v normálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ, Okta opět blbne :( po nastartování 3x zapípá přístrojovka a bliká červený vykřičník. napojil jsem to na VAG a pod ABS/BRZDY byla chyba: palubní napětí sv.30. nevíte co by to mohlo znamenat? octavia TDI AGR 66KW rok 97. za vsechny nápady a řady předem dekuji. jinak auto jezdí, sviti, brzdí vse v normálu.

Ahoj, tohle mi psalo, když mi spadlo napětí na baterce pod 10 V. Zkus proměřit baterku, popř. očisti kontakty na baterce a startéru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ, Okta opět blbne :( po nastartování 3x zapípá přístrojovka a bliká červený vykřičník. napojil jsem to na VAG a pod ABS/BRZDY byla chyba: palubní napětí sv.30. nevíte co by to mohlo znamenat? octavia TDI AGR 66KW rok 97. za vsechny nápady a řady předem dekuji. jinak auto jezdí, sviti, brzdí vse v normálu.
kukam auto uz ma nejaky rok takze to bude niekde zaoxidovane.30 je stale napätie.poriadne vystriekaj vsetky el.spoje a konektory sprejom na kontakty.samozrejme moze to byt cokolvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to už v pořádku. byl to zoxidovaný kontakt pod tou baterkou jak je svedená kostra. Takže klucí díky za pomoc :)

Jo a ještě mi ted zase přestala jít klima, poslední dobou chladila míň a míň a ted už nesepne kompresor ani venkovní ventilátor. Má to nějakou pojistku že by tam bylo už málo toho chladícího plynu? Co auto mám, sem klimu nedoplnoval (mám jí střetí rok) na původní majitel na to auto celkově kašlal, takže pochybuju že by nechal plnit klimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...