Přejít na obsah

Náklad do kufru?


Konny

Doporučené příspěvky

To seš teda borec :smich:

spíš blbec :feve:

Já mám taky svý auto rád, ale myslel jsem, že ta dlažba váží míň. Úmyslně jsem ji takhle nepřeložil. Teď jsem si všiml, že na zadních tlumičích mám prasklou tu gumu v horním ohybu. Tlumiče na doraz nebyly, tak si myslím, že to od toho nákladu nebylo. Tlumiče jsou původní, je možné, že už to bylo dříve. Vadí ta prasklina něčemu, je to nutné hned měnit? Nevypadá to, že by to bylo durch, spíš je to jen prasklé.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iguka: myslis tu "stromcekovu" gumu? Pripadne odfot a daj sem.

Tie gumy sa casom (vekom) rozpadavaju, obcas ich treba vymenit, je to doraz. Ak ale neprepruzi az po doraz, tak je to v podstate jedno.

K tomu vezeniu nakladu len tolko, ze auto ma nejaku nosnost, ktora je ale ratana s velkou rezervou, takze parkrat odviezt takyto naklad nic nespravi. Ved nemame auta len na vystavovanie. A ak ano, tak si kup druhe, ktore bude na "hrubu pracu".

Ja som raz pomahal stahovat svokrovcov a vo felde 1.3bmm 50kW som viezol este viac, za nou som mal este prives (plechovy pongratz so zvysenymi bocnicami a krytom). Auto sedelo bruchom skoro na zemi (zasterky priebezne suchali) a ledva sa rozbiehalo, ale potom islo aj do kopca. :) A ziadny problem s geometriou a podobne. Skratka kombi pouzite ako vagon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě slíbené fotky zadních tlumičů, je v té prasklině problém?

není to problém, zajdi za nějakým mechanikem a řekni mu, že potřebuješ vyměnit " kukuřici" na zadních tlumičích, to má každej druhej, já už to mám úplně utržený-zase, bud v klidu :-))

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty gumy na těch tlumičích jsou ještě celkem dobrý, já už je mám v zadu úplně utržený a jde mi vidět ta pístnice, takže je asi budu muset dát nový. Jinak to auto je fakt pěkně naložený, jiní utrácejí velký prachy za sníženej podvozek a ty to máš zadarmo :smich:lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...