Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

V tématu o Boleru najdeš vše na co se ptáš.

Do předFL jen verze SUP. Nutná výměna gateway a pro zobrazení parkováků výměna jednotky a změna zapojení.

V případě zájmu můžu vše zajistit a namontovat. Více přes SZ.

Od kaď jsi ? potřeboval bych nakodovat gateway 7N0 907 530 C Bolero nemaká taj jak má :help: dík Raina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám už více jak rok v autě (O2 face 1,9) rádio Bolero pouze s jednou anténou, vše bylo do teď v pořádku, ale poslední dobou se strašně zhoršil příjem signálu, resp. se mu moc nechce přeladit na jinou frekvenci totéžné stanice.

Je možné u tohoto rádia přehrát software? Popř. když zapojím jako druhou anténu pod palubku zlepší se to? Můžete mi nějakou anténu doporučit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, chtěl se zeptat.

Mám Octavku 2 z roku 2005 a dostalo se ke mě radio Bolero. Co všechno bude potřeba vyměnánit a kolik to případně bude stát, když bych chtěl, aby mi fungoval Climatronic, parkovací senzory a nevybíjela se baterka( jak jsem se tu dočetl)?

Díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'Kubis84':

Tak záleží co je to za Bolero (je víc druhů-např. se světelným čidlem) a taky jakou máš motorovou jednotku (pro zobrazení Climatronicu).

Na nevybíjení je potřeba gateway. Třeba budeš mít dostatečnou verzi.

Pak i dát jiný konektor-Fakru na anténu. Rovnou doporučuju druhou anténu kvůli příjmu radia.

Ohledně parkováků taky nevíme co tam máš za jednotky.

Kontaktuj rolbaře. Dá Ti to do kupy ;)

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš potřebovat novou gateway kvůli vybíjení baterie, novou RJ parkováků kvůli zobrazení park. senzorů - určitě ji tam nemáš, pro dobrý příjem radia frekvenční výhybku... pro zobrazení climatronicu - facelift panel klimatronicu + vyměnit sací šachtu + rámeček kolem radia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny,

snažím se najít ideální rádio abych byl spokojený ... teď mám stream MP3 ale to moc nehraje, dělám muziku (subwoofer, zesák, komponenty do předu)

Mám ročník rv.2006 O2 kombi

Když jsem se začal dívat na Amundsena tak na inzerátek píšou že to je pro KT45 od 2008 ... to mi asi nepujde co?

Chci aby mi fungovaly parkováky a MAXIdot a pořídit si co nejlepší origo rádio ... ale z toho co jsem našel vychází že asi nic lepšího než Bolero tam nenacpu...

Můžete mi někdo poradi? Zatím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'Kubis84':

Tak záleží co je to za Bolero (je víc druhů-např. se světelným čidlem) a taky jakou máš motorovou jednotku (pro zobrazení Climatronicu).

Na nevybíjení je potřeba gateway. Třeba budeš mít dostatečnou verzi.

Pak i dát jiný konektor-Fakru na anténu. Rovnou doporučuju druhou anténu kvůli příjmu radia.

Ohledně parkováků taky nevíme co tam máš za jednotky.

Kontaktuj rolbaře. Dá Ti to do kupy ;)

Koupil jsem Columbuse do Octavia II a vybiji mne baterii, znáte někoho z Prahy kdo by mne ten gateway fundovane vyměnil a udělal vse potřebné ?

Díky předem za telefonní cislo.

Nifty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj

Proletěl jsem celé forum a tak bych se chtěl jen zeptata co bylo zmíněno na začátku a v průběhu.

Pokud by člověk uvažoval o výměně do o2 předFL (2006) je potřeba sehnat rádio ze superba (má senzor v pravém hodním rohu) a vyměnit gw a nehchat nakódovat.

ač zde

se nic nepíše o nutnosti superb rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim,

chcem sa spytat ak niekto vie ci je mozne do BOLERA nejako pripojit parkovaciu kameru. Chcem si totiz spravit parkovaciu kameru pozostavajucu z tohto a tohto. Zostava mi uz len vyriesit kde to budem zobrazovat, najidealnejsie by to samozrejme bolo priamo na radiu. Ma BOLERO nejako video vstup? Pripadne nieco prisposobene priamo na tento ucel?

Moja octavia este stoji niekde vo vyrobe preto sa musim zatial pytat len tu :)

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...