Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Kluci, prosím o radu, jaké mám koupit bolero abych ho mohl dát do octavie II 2005, aby vše fungovalo??? Mám koupit pro Octavii FL, nebo pro passata, s čidlem nebo bez, nechci aby mi to pak dělalo nějaké hlouposti s jasem apod. Uvítal bych někoho z okolí Plzně-Klatov-Tachova aby mi to pak taky nakodoval, je tu někdo takový??? Nebo alespoň teda poradit co mám sehnat za to rádio. Díky moc :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gateway budeš muset koupit na 100%

Tak to se mi povedlo jako jedine vycist z vlakna, kvuli vybijeni baterie. potrebuju spise poradit jake mam koupit primo to bolero. psalo se tu o problemu s jasem a o problemu se senzorama na parkovani... jake bolero je tedy vhodne do octavie II 2005? Mam sehnat bolero se senzorem (je v ramecku bolera v rohu nahore) nebo bez senzoru, z octavie II face-lift, ze superba???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gateway budeš muset koupit na 100%

Tak to se mi povedlo jako jedine vycist z vlakna, kvuli vybijeni baterie. potrebuju spise poradit jake mam koupit primo to bolero. psalo se tu o problemu s jasem a o problemu se senzorama na parkovani... jake bolero je tedy vhodne do octavie II 2005? Mam sehnat bolero se senzorem (je v ramecku bolera v rohu nahore) nebo bez senzoru, z octavie II face-lift, ze superba???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak Bolero už mam, teď potřebuju vědět, co ještě potřebuju. GATEWAY mám k dispozici tato čísla:

7N0 907 530 L, 7N0 907 530 C, 1K0 907 530 C, 1K0 907 530 E, 1K0 907 530 F, 1K0 907 530 Q,

jde některá z nich použít, nebo jakou mám sehnat, ta písmenka co jsou zde ve vlákně, ta jsou na konci označení nebo na začátku???

Co dál budu potřebovat udělat, četl jsem něco o druhé anteně, teď mám jen jeden kabel z anteny... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak Bolero už je v autě. Potřebuju ale poradit s nastavením. Zdá se mi, že ve dne je špatně čitelný - jak funguje ten senzor co je v horním rohu? Pro upřesnění mám Octavii II 2005 a Bolero je ze Superba II (má nahoře 4 tlačítka a senzor). Další věc je to, že nedokážu nastavit aby mi to ukazovalo venkovní teplotu, čas údaje z climatronicu jakto dělal původní Stream... jde to vůbec? Případně jak to nastavit. jakj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera byl v servisu s tím, že se mi pomalu načítají MP3 z paměťové karty. Kartu jsem koupil dostatečně rychlou (16GB Kingston class 10), takže jsem věděl, že to musí být určitě rádiem. Přehráli teda (nej)novější SW a rozdíl je opravdu znát. Místo původního tak půl minutového načítání po nastartování je to nyní tak za 5s a i pohyb mezi skladbami je mnohonásobně rychlejší, téměř ideální (menší prodleva tam pořád je, ale taky na kartě je přes 10GB hudby). Dle vyjádření technika, je standartně rádio děláno na SD karty, ale karty s větší kapacitou jsou SDHC a ty původní SW "neuměl" (uměl, ale hrozně pomalu). A to nejlepší nakonec, tahle sranda mě vyšla na 500 Kč, ale rádio je konečně použitelné.

Editováno: , autor: M4Touch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera byl v servisu s tím, že se mi pomalu načítají MP3 z paměťové karty. Kartu jsem koupil dostatečně rychlou (16GB Kingston class 10), takže jsem věděl, že to musí být určitě rádiem. Přehráli teda (nej)novější SW a rozdíl je opravdu znát. Místo původního tak půl minutového načítání po nastartování je to nyní tak za 5s a i pohyb mezi skladbami je mnohonásobně rychlejší, téměř ideální (menší prodleva tam pořád je, ale taky na kartě je přes 10GB hudby). Dle vyjádření technika, je standartně rádio děláno na SD karty, ale karty s větší kapacitou jsou SDHC a ty původní SW "neuměl" (uměl, ale hrozně pomalu). A to nejlepší nakonec, tahle sranda mě vyšla na 500 Kč, ale rádio je konečně použitelné.

No a jak zjistím jaký mám SW v rádiu?

Jinak nikdo nevíte, proč se mi neukazuje na Boleru v OII informace z climatronicu a jak funguje ten světelněj senzor v rádiu? Přes den je to skoro nečitelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta teplota mě taky překvapila, Swing ji zobrazoval..fakt to takovýhle rádio,jako je Bolero neumí? Ale to je drobnost, víc mě trápí jiná věc, i když mám nastavenou "Maximální hlasitost po zapnutí" na celkem nízkou úroveň, když se mi s otočením klíčkem zapne rádio začne řvát na plný pecky a až po chvíli se ztlumí, takže se vždycky akorát tak leknu a ohluchnu. :-( Dělá to všem,nebo mám někde chybu? Bolero je starší z jiného Superba FW 20101203A. Superb je r.v. 9/2011 Původně se Swingem, který tohle nedělal, nic jsem nekódoval, jen jsem vyškubl Swinga a vrazil Bolero, může být chyba v tom? Jakou verzi FW máte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: bohužel bolero venkovní teplotu ani čas zobrazovat neumí, a údajů z climatronicu na O2 2005 se taky nedočkáš

Co mám udělat pro to, aby mi to ukazovalo ten climatronic? A hodiny a teplotu u aut co maj bolero vidí řidič kde, když ne na rádiu??? Nezdá se mi, že by na starém STREAMU to vidět bylo a na boleru ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta teplota mě taky překvapila, Swing ji zobrazoval..fakt to takovýhle rádio,jako je Bolero neumí? Ale to je drobnost, víc mě trápí jiná věc, i když mám nastavenou "Maximální hlasitost po zapnutí" na celkem nízkou úroveň, když se mi s otočením klíčkem zapne rádio začne řvát na plný pecky a až po chvíli se ztlumí, takže se vždycky akorát tak leknu a ohluchnu. :-( Dělá to všem,nebo mám někde chybu? Bolero je starší z jiného Superba FW 20101203A. Superb je r.v. 9/2011 Původně se Swingem, který tohle nedělal, nic jsem nekódoval, jen jsem vyškubl Swinga a vrazil Bolero, může být chyba v tom? Jakou verzi FW máte?

Já mám bolero teď nově a když dám hlasitost na minimum, tak mi skočí taky na větší hlasitost, ale že by to řvalo to ne... Jenom přes den na něm skoro nic nevidim... to čidlo podle mě nefunguje - je pravda že pokud mám nastavené denní svícení na mlhovky (Amerika) tak to blbne s jasem na boleru jak psal Dodo-Kolín? Má to někdo odzkoušené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

máte někdo zkušenost s doděláním druhé antény? Mátě někdo nějakou nalepovací vyzkoušenou? GSMková anténa je asi pro jiné frekvence a nebude fungovat? Škodovka vypustila redukce z 2din/1din (neni to redukce, ale pouze pripojeni na jeden anteni vstup!), daleko lepší je kmitočtová výhybka, ale cenově je jinde.. proto si pohrávám s myšlenkou druhé antény (finančně výhodnější..). Řeším to do fabie fc, originál je druhá anténa na předním skle a zesilovač za zrcátkem, do toho se mi zrovna nechce, měnit čelní okno..

Jasne ze sa da, na aukru alebo tu na bazare kupis origo antenu podla konektorov - FAKRA - ta ma v sebe zosilovac - a potrebujes prepojku medzi konektorom anteny a konektorom radia, riesil som to origo kablom co sa tu tiez predava len ma 4m.. alebo skus neaky eshop kde zozenes prepojovaci konektor. Neni som isty ci je to samice nebo samec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera byl v servisu s tím, že se mi pomalu načítají MP3 z paměťové karty. Kartu jsem koupil dostatečně rychlou (16GB Kingston class 10), takže jsem věděl, že to musí být určitě rádiem. Přehráli teda (nej)novější SW a rozdíl je opravdu znát. Místo původního tak půl minutového načítání po nastartování je to nyní tak za 5s a i pohyb mezi skladbami je mnohonásobně rychlejší, téměř ideální (menší prodleva tam pořád je, ale taky na kartě je přes 10GB hudby). Dle vyjádření technika, je standartně rádio děláno na SD karty, ale karty s větší kapacitou jsou SDHC a ty původní SW "neuměl" (uměl, ale hrozně pomalu). A to nejlepší nakonec, tahle sranda mě vyšla na 500 Kč, ale rádio je konečně použitelné.

Vis jaky jsi mal SW pred prehratim a jaky mas teraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jedu:

Senzor na BOLERO vo verzi Superb nefunguje na Octavii. Po dovoch rokoch testovania funguje len senzor v palubke. - mimochodom ked vymenim POLODOT za MAXIDOT senzor tam bude fungovat ako povodne, ked je tam kolecko na jas?

Po druhe: nasel sem totok http://www.kanclservis.cz/cz-detail-626403-antenni-adapter-double-fakra-samice-2x-fakra-samec.html kdo chce dodelat druhu antenu, staci vymenit jeden konektor v tom spojenom za puvodny antenny a na druhy nacvaknut ORIGO antenu zo skodovky bez prepojovaceho kablu - ta sa umiestni pod palubku pri radii. Neni to tak elegantne riesenie ako nacvaknut frekvencnu vyhybku... ale mate 2 plnohodnotne anteny, a mam pocit ze ten 2tuner je aj preto ze interpoluje signal s oboch anten a dokaze digitalne dopocitat chyby.. vid. BLAUPUNKT .. co s rovnakym signalom z vyhybky moze radio maximalne sucasne preladovat na dalsie stanice alebo TP.

Dotaz do plena: nakodovali mi BOLERO v origo servisu na moje auto s 2.2 repro.. a zmizlo menu nastaveni zadnich repro. Skusali sme potom nakodovat 4.4 repro ale ani po restartu radia se menu nezobrazilo? Skusal to i Vasa. Je pravda ze dodnes ty repra tam nenisu osadene... ale ked som to radio kupil, i bez repraku v zadu to menu zobrazovalo. Vie nekdo kde je zakopany PES?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen tak pro zajímavost, jaký máš FW? Déle podržet setup..

Ja ked dlho podržím setup, dostanem sa iba k volbam FM a AM. Nemám tam nič o rádiu ani o FW. A podla VAGu mam toto:

Řídící jednotka SW: 3T0 035 156 B HW: 3T0 035 156 B

Díl: BOLERO 006 0040

Revize: 0A001001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...