Přejít na obsah

Spojka a řazení


Radas1

Doporučené příspěvky

V poslední době se u své octavy sem tam setkávám s problémem řazení 1rychlostního stupně a zpátečky další jdou řadit bez problému.V servise mi řekly(to je zralé na výměnu)to se mi,ale nezdá je pravda,že má nalítáno 130000km co třeba výměna oleje nebo,že by ho tam bylo málo?nezdá se mi,že by byla po smrti poněvadž táhne dobře bez prokluzu hmm fakt nevím,děkuji za rady. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po 130 000 je podle mě docela brzo na výměnu. ale servis by měl určitě radost. N¨nebylo to auto třeba po taxikářovi? tam by to opotřebení 1 a R asi mohlo být, ale nevim no. kamoš má nalítáno přes 200t km a řadí mu to pořád krásně a bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych zkontrolovat olej, pokud tam bude dostatek, tak si myslim, že výměnou za nový se to zlepší jen nepatrně, hlavně musíš dodržet správnou normu

Na kolik výjde výměna převodového oleje (bez práce)??- nějakého lepšího, nechtěl bych tam dávat nějaký šunt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem ho sháněl narychlo, tudíž v Autodonthu jsem sehnal jeden z těch lepších Castrol (přesnou specifikaci už nevim,ale mám ještě zbytek v garáži) kde 1litr vyšel na cca 550kč, jelikož to bylo do RS, tak jsem kupoval 2 litry, samozřejmě na netu se dá sehnat podstatně levněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak dnes dojedu k baráku a chci parkovat jenže nejde zpátečka !!!! jakoby tam vůbec nebyla :o ... asi na popáté kdy jsem vymačknul spojku jsem onu zpátečku našel a konečně zařadil.... poslední týden pozoruji, že se mi občas hůře řadí z jedničky dvojka.... no, asi se něco sere <_< ... nevíte jestli jen vyměnit doživotní náplň olejovou nebo nechat dle šablon seřídit ??? díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobny problem je aj u mna,,,,zaradim stvorku dost tazko,,,,najhorsie na tom je,ze neviem presny pocet km,pretoze pravdepodobne boli stiahnute.....ako sa da zistit,ci mam dostatok oleja v prevodovke,treba s tym ist do servisu,alebo sa to da aj doma?

dakujem za odpoved.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...