Přejít na obsah

podsvietenie ovladacov


bv12

Doporučené příspěvky

Dáš klasicky odpovedet a pak dole pod rámečkem kde píšeš text je: Správa příloh (0) ; Procházet a NAHRÁNÍ.

Klikneš na procházet - najdeš fotku ve svém PC. Pak klikneš NAHRÁNÍ. V tom Správa příloh, když to rozklikneš už bude ten soubor/soubory. Tam pak klineš na takový plusko a hodí se ti do okýnka (jak zadáváš text) odkaz na tu danou fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam Fabiu 2002. Profor, mozes mi verit, ze sa snazim zbytocne sa nepytat na veci, ktore uz niekde najdem popisane, ale jednoducho neviem nikde najst hodnotu odporu, aky treba (nemam absolutne ziadne elektrotechnicke vzdelanie a pocitanie odporu preto nie je zrovna moja silna stranka ...). Najst si cesticky, kde sa odpor nachadza snad zvladnem, ale neviem tu hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

votriem sa tu do fora,

videl som tu foto poistiek.

na pozicii 68 alebo 67 je poistka vnutorneho ventilatora.

mam tam 25-tku a nahodou som si vsimol ze nie je prepalena ale je roztopena.

moze to byt nekvaitnou poistkou z nejakeho hypermarketu?

vie mi niekto poradit ake hodnoty poistik maju byt na ktorej pozicii?

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Měl bych taky jeden dotázek: Předělal jsem komplet podsvícení všeho, budíky paliva a teploty jsem rozdělil na ciferník a rafičky jinou barvou, vše v pohodě. Jen nevím jednu věc- po zapnutí klíčku mi svítí ovladač světel- jen ten otočnej volič [to kolečko], loga a regulátory sklonu+podsvícení ne, ty až až po zapnutí světel. Nevím, jestli je to tak normální, protože před předělávkou ta zelená nebyla ve dne vidět, takže jsem si toho možná nevšimnul, a navíc jsem jezdil pořád ze zapnutými světly [teď mám denní LED].

...F1 facelift...

Editováno: , autor: sagitarius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

zdravim.som tu novy.nechcem zakladat nove tema tak pisem sem.mam octavia r.v 02 19.tdi a nesvieti mi panel ako nastavujem teplotu a kam ma vzduch fukat.neviem to lepsie popisat.mozete mi napisat ake je cislo poistky?myslel som si ze 25 ale ta je v pohode.dufam ze ste ma pochopily.

edit.mam namysli podsvietenie kurenia

Editováno: , autor: taker666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Oživím trochu toto téma. Objednal jsem si nový originál panel s regulací osvětlení a předníma mlhovkama. Jelikož mám Fabku 1.4 16V 55kW rv 2003 před fejs bez předních mlhovek (dodělávám je), tak by me zajímalo, co mě čeká za úskalí s novým regulátorem. Když ho normálně zapojím na původní konektor, bude mi fungovat regulace podsvícení  a přední mlhovky, nebo se musí přehodit nějaké piny?

 

Děkuji za odpovědi popřípadě se omlouvám jestli to sem nepatří.

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

chcel by som oživiť túto tému, robím na fábií zmenu podsvietenia...budíky už mám teraz by som sa chcel pustiť do ovladača svetiel...mám ho už rozobratý ledky na plošáku pre svetlá budú OK..ale neviem sa dostať k ledkám čo su na ovládači pre sklon svetiel/intenzitu osvetlenia...vedel by dakto poradiť ako to rozobrať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...