Přejít na obsah

Přední spojler nárazníku


Akrubek

Doporučené příspěvky

Čaues lidi,

nemáte pls někdo zkušenosti s tím, jak sundat ze standardního nárazníku to černé lízátko? Rád bych ho hodil do laku, ale nerad bych tam něco nenávratně poničil:)) Pokud máte někdo rady, budu vděčný. Fotky by bodly ale ještě víc:)))

Díky

PS: nejedná se o sport paket:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni tady http://www.milotec.net/db/files/g776_509_ma_2.pdf

Ale jde to hodne tezce. Montoval jsem si ten spoiler a daval jsem to dolu, kdyz jsem mel naraznik demontovany (nebyl demontovany kvuli spoileru ale kvuli mrizky od milotecu do narazniku) a slo to docela tezce a dokonce se mi nektere ty pracky i zacaly odtrhavat. Mozna jsem neprisel na to jak je presne vypacit ale vim ze to slo spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Uvazujem o prednom spojlery a zadnom difuzore na moju fabcu a tak by som sa chcel opytat na Vas nazor na predny spojler a difuzor od Milotecu ? Ci radsej ist do original spojlerov od Skody? Mne osobne sa origo kit od skodovky paci len sa mi zda trochu drahy. Neviete mi poradit nejaky internetovy obchod kde by som nieco take zohnal za pomerne dobry peniaz. Diky krasne za radu.

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toto je cena len pre predny spojler.

Pozeral som sa v ceniku skody za cely kit (preny spojler, difuzor, ozdobna koncovka vyfuku a stresny spojler) je cena cca 12 200 Kc + lakovanie + montaz.

Ja asi pojdem do predneho spojleru od Milotecu (cca 2600 Kc) a difuzor od firmy Top-plast (1800 Kc). http://topplast.cz/?p=productsMore&iPr...dního-nárazníku.

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...