Přejít na obsah

prodloužení kapoty


Jims1

Doporučené příspěvky

Praskat to bude taky proto, že každá část se vlivem teplot bude pnout jinak...

Jedině....pokud by to byl soudruh ze Sovětského Svazu, nebo příbuzný Chucka Norrise, tak ji udělá novou i z jednoho, nebo dokonce i ze žádnýho kusu lol

pokud je každá část ze stejného materiálu a jsou spojeny v celé délce, tak k žádnému odlišnému pnutí nedochází

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je každá část ze stejného materiálu a jsou spojeny v celé délce, tak k žádnému odlišnému pnutí nedochází

No i kdyby byl stejný materiál a stejná síla, tak při snaze o provaření celé délky spoje se to vyhřeje a zkroutí... Výztuha to taky neřeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby byl stejný materiál a stejná síla, tak při snaze o provaření celé délky spoje se to vyhřeje a zkroutí... Výztuha to taky neřeší

kurňas chlapi nezlobte. Samozřejmě, že pokud to vezmu zleva doprava, tak se to celé stočí do vrtule. Musí se to nejdříve nabodovat, pak body postupně zahustit na cca 5 cm a pak je spojit krátkými sváry. Myslím, že tohle každý svářeč ví. Princip svařování v celé délce je vidět např. zde

http://www.renault4.co.uk/gordini-rear-body-repair.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže abych to upřesnil...ve třech autoklempírnách v praze mi řekli že se do prodloužení kapoty nepustí...po shlednutí kapoty a zavírání usoudili že kapote je příliš slabá a i při vystužení mi nezaručí že to dříve či později nepopraská...dale bylo naraženo na to že zavírání bouchnutím je dosti neštastně vymyšleno..ovšem jako více věcí na fabii...

..když to schrnu..pokud si to neudělam sam, a jako že to neumim..tak se do toho prostě nikdo nepustí...musím se spokojit s mračítky od miloteku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
můžeš hodit detail foto napojení zespoda? kolik za mračení výřezu pro RZ na pátejch vratech? ;)

Pohled odspodu nemam. Ale neni tam co vidět. Zavařený je to po celé délce. Žádný výztuhy sem nevařil jak tady spousta lidí píše. Ani neni kam si myslim. nad světla se nic nevejde, a pokud nechceš rozřezávat masku tak tam taky ne. Maska je tam daná bez úpravy, jen je vylouplej znak.

Ty zadní vrata? Řekněme za 1000(pokud je chceš zavařit celý). Bez kitování, protože to je hrozně pracný, a pak dyž ti to praskne tak to bude na mě. Bude lepší když ti to zakitne lakýrník. Navíc já lakýrník nejsem ,takže se to pak tomu co ti to bude lakovat nemusí líbit a bude to třeba předělávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jedna věc..jak Tmirda opdpovídal na ten příspěvek..i na te kapotě odvedl dobrou práci..ovšem jak řekl..nei lakýrník...člověk co mi to bude lakovat to stříknul plničem ...a hned vylezlo par mušek..které si ovšem musí doupravit lakýrník před stříknutím barvy a laku...co se týče klempířiny to bylo na sto prcent hotové...

jinak před všemi děkuji tmirdovy...jediný člověk který se nabídl a dotáhl to do konce...a to že mě s tim prodlouženim par firem vyhnalo..že to dělat nbudou...

DIKY...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...