Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Tak já se zkusím zítra spojit s panem Jandou a zeptat se ho, jestli náhodou nejede z těch Klobouk domů na Brno, nebo tak nějak a jestli by nebyl ochoten to udělat sólo, což by v případě nevybočení z jeho plánované trasy nemusel být problém. Do Sukorad to mám přes 300 km, což je dost a Klobouky jsou zase v pracovním dni a dovolená je pro mě často velká neznámá. Jinak nikdy bych nechtěl chip od nikoho jiného, neboť Cimbu autosport je jedinou firmou, na kterou jsem ještě neslyšel negativní zkušenosti, navíc jsem před několika lety u pana Jandy byl a jeho chip mi sloužil po celou dobu užívání mého auta a to v té době spíše začínal, dnes je někde úplně jinde, což svědčí o kvalitě jeho práce a umu. Jinak děkuju všem, co to tak trpělivě zorganizovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Zdena VM, cena po sleve na 1,9TDI je 9000kc bez DPH, ale doklad + DPH nebude pro p. Jandu žádnej problém. Bohužel mi odmitnul dalsi clen a tak zacinam zvazovat odklad akce, kdyz sem stim zacinal mnel sem dojem, ze se zajemci nebude problem, bohuzel skutecnost je jina. Neoficialne ( uvidim do ctvrtka 16.10.08 kdybi nas bylo prece vic nez 10 ) presouvam akci na neurcito a to do doby, az se nazbira alespon 15 100% clenu. Verim ze se i ti zbyli clenove neodhlasi a ze ich zajem precni vsechny komplikace ktere vznikaj v prubehu tidle akce. Verim, ze se to neodlozi na dlouho, sem spis optimista a pro to doufam a pevne verim, ze do nekolik tejdnu to rozbehnem znova to dolazovani terminu a casu, alespon sme si to vyskouseli na necisto. Verim ze mne pochopite nechci rozbehnout akci kdyz by to mohlo dopadnout min. zvisenim porizovaci ceny chipu a spatnej dojem na p.Jandu se kterym to vsecko davam do kopi. Dekuji za pochopeni a tesim se na nove zajemce. Bay Bay :kol-139:kol119:help::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem s panem Jandou domluven za těch 9000 bez DPH, jezdí po republice, takže jsme se rozumně dohodli, jednání pana Jandy je naprosto v pohodě a rozhodně ne namistrovaně, jak se už v nějaké diskuzi o tom takhle někdo vyjadřoval, jo a Milanino, nemusíš počítat, kdy bude v Kloboukách, když v těch Sukoradech to bylo naplánováno na jiný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek Dodane,to je škoda,že se to pomalu hroutí,ale třebas to nakonec dopadne v poho ;) .Poet lidi,kolem se to točilo,tedy 10-11,nahává komplikacím,příště bude,jak říkáš,lepší dát dokupy větší počet lidiček,aby k podobnej věcemnedocházelo a pokud ano,aby to neeohrozilo plány.Bohužel mám takovej neblahej pocit,že s přibývajícím časem a s blížícími se Vánočními svátky se asi nebude v tomhle ohledu asi moc dařit ;) .Já stále věřím,že ta sobota nakonec klapne...Zejtra odjíždím a budu až do pátečního večera mimo internetovej dosah,takže kdybys si chtěl znova potvrdit účast,tak to dělám teď v předstihu :t .Jinak díky za tvou snahu i pro nás ostatní něco "spáchat".Zdar Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky za info. Já na chipem uvažuju dlouho, myslím že nazrál čas :-) Budu sledovat diskuzi. Z.

Ahojky Zdena VM, cena po sleve na 1,9TDI je 9000kc bez DPH, ale doklad + DPH nebude pro p. Jandu žádnej problém. Bohužel mi odmitnul dalsi clen a tak zacinam zvazovat odklad akce, kdyz sem stim zacinal mnel sem dojem, ze se zajemci nebude problem, bohuzel skutecnost je jina. Neoficialne ( uvidim do ctvrtka 16.10.08 kdybi nas bylo prece vic nez 10 ) presouvam akci na neurcito a to do doby, az se nazbira alespon 15 100% clenu. Verim ze se i ti zbyli clenove neodhlasi a ze ich zajem precni vsechny komplikace ktere vznikaj v prubehu tidle akce. Verim, ze se to neodlozi na dlouho, sem spis optimista a pro to doufam a pevne verim, ze do nekolik tejdnu to rozbehnem znova to dolazovani terminu a casu, alespon sme si to vyskouseli na necisto. Verim ze mne pochopite nechci rozbehnout akci kdyz by to mohlo dopadnout min. zvisenim porizovaci ceny chipu a spatnej dojem na p.Jandu se kterym to vsecko davam do kopi. Dekuji za pochopeni a tesim se na nove zajemce. Bay Bay :kol-139:kol119:help::feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro zajimavost Valasske Klobouky za 9000 bez DPH z dokladem + DPH a temin 23.10.08 plati cas upresnim a predbezne muzu potvrdit zee se to bude konat v odpolednich hodinach.

Čau chlapi - šel bych do toho s Váma - Roomster 1.9 TDI - Morava - Valašské Klobouky jsou OK - jsem z Valašského Meziříčí. Dejte vědět cenu, termín a čas. Pokud se vypočítává cena bez DPH a k tomu DPH - je možné tím pádem dostat i doklad?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove sem rad ze sem to nemusel odpiskat na posledni chvyli, dekuju za podporu a v Sukoradech 103 v Sobotu 18.10.08 o 11:00 do 13:00 se tesim na plnou ucast vsech co to potvrdily.

Jeste panove z Moravy vyjadrete v jakem case Vam to vyhovuje idealne nekolik napadu na cas, aby se stoho dalo neco dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super, takže si 23/10 rezervuji - prosím o čas, jakmile bude k dispozici - odpoledne / večer je samozřejmě podstatně lepší. Díky, Z.

Tak pro zajimavost Valasske Klobouky za 9000 bez DPH z dokladem + DPH a temin 23.10.08 plati cas upresnim a predbezne muzu potvrdit zee se to bude konat v odpolednich hodinach.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednu věc - kamarád má Fabii RS a před nějakou dobou uvažoval o chipu taky. Zeptám se ho zda by měl také zájem - ale za něj ručit zatím nemohu, pokud však potvrdí, je to 100%. Dám vědět.

Tak panove sem rad ze sem to nemusel odpiskat na posledni chvyli, dekuju za podporu a v Sukoradech 103 v Sobotu 18.10.08 o 11:00 do 13:00 se tesim na plnou ucast vsech co to potvrdily.

Jeste panove z Moravy vyjadrete v jakem case Vam to vyhovuje idealne nekolik napadu na cas, aby se stoho dalo neco dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarád by do toho snad i šel, potřeboval bych potvrdit zda je možné udělat Fabii RS - cena by, předpokládám, byla stejná jako u mého TDI :-)

Ještě jednu věc - kamarád má Fabii RS a před nějakou dobou uvažoval o chipu taky. Zeptám se ho zda by měl také zájem - ale za něj ručit zatím nemohu, pokud však potvrdí, je to 100%. Dám vědět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle stranek Cimbu by to nemnel bit zadnej problem to RS predpokladam ze je to TDI 1,9 96KW, o cenu zeptam primo p.Jandy i kdyz v ofoko cenniku je trochu vyssi cena oproti klasikcy 1,9TDI dekuji za zajem a preju hezky den, Valasske Klobouky budu smerovat k odpolednim hodinam podle moznosti p. Jandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře - díky, počkám na zprávu - pak obratem zavolám kamarádovi a potvrdím zda ano nebo ne - byla by to další "duše" :-)

Podle stranek Cimbu by to nemnel bit zadnej problem to RS predpokladam ze je to TDI 1,9 96KW, o cenu zeptam primo p.Jandy i kdyz v ofoko cenniku je trochu vyssi cena oproti klasikcy 1,9TDI dekuji za zajem a preju hezky den, Valasske Klobouky budu smerovat k odpolednim hodinam podle moznosti p. Jandy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info - znamena to ze muj Roomster uz neni 9000 ale 10000 bez DPH? To je tim padem sleva 35% a nikoli avizovana 42% ... to mi, prosim potvrd protoze to meni situaci, ja jsem odkyvl a potvrdil 9000 Kc + DPH (Roomster) a byl jsem 100% rozhodnuty ze do toho jdu.

Diky,

Z.

Cena pro Roomster a Fabia RS je 10 000kc bez dph. Verim ze vam to bude vyhovovat. kol105:scooter:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plz dej vědět - protože za 10tis do toho Fabia RS nepůjde - no a já - já byl smířený s 9tis + DPH ... počkám na zprávu.

Díky,

Z.

Diky za info - znamena to ze muj Roomster uz neni 9000 ale 10000 bez DPH? To je tim padem sleva 35% a nikoli avizovana 42% ... to mi, prosim potvrd protoze to meni situaci, ja jsem odkyvl a potvrdil 9000 Kc + DPH (Roomster) a byl jsem 100% rozhodnuty ze do toho jdu.

Diky,

Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...