Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Tak s feldou to je oveřený, nejen z mé zkušenost, ale i od ostatních :)

Souhlasím s tebou s tím, že je to zbytečný zde řešit, jesli jede líp HTP 47kw, nebo 1,4 44, 50 nebo 55kw, tohle nemá smysl, jsou to obyč motory na běžný ježdění, nikoliv závodění. Já mám HTP, protože tenkrát jinej sedan nebyl s klimou s jiným motorem...kdyby byl, tak bych asi vzal taky nějakou 1,4, nejlíp 2,0, ten motor je mi moc sympatickej :) Ale co, až tenhle doslouží, koupím z nějaké otočené FII 1,2T a nacpu ho tam :) Jinak ještě se mi osobně líbí 1,4 TDI 59kw, měl jsem možnost a super kompromis, mezi nízkou pojistkou, nízkou spotřebou a velmi slušnou dynamikou :palec2: A ten zvukovej projev není tak hroznej, jak každej říká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci, blyzi se konec mesice a pocasi prituhuje. Rad bych dal do hromady pocty lidi ktery se nahlasily abi to potvrdily na 100% do konce mesice a pak zacnem jednat o termine akce, prozatim mi to potvrdily Mates XIV, Nohab, Michal J, Milanino, Tomino S a ja. Tim dekuju a jeste pockam na ostatni zajemce po pripade nove zajemce ktery se rohoduji, moc casu uz nezbiva a tak vzhuru do toho panove. At nam to jezdi lip nez tim seriovim. -_-;)kol111:kol-135:

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za sebe, co se čipu týče zatím ne, protože ještě nemám Fabii. Jsem rozhodnutej pro 1,4, uvidím ještě jestli dopadne nějaká starší I, nebo přišetřím na II.

Feldu jsem nedávno prodal, měl jsem 1,3 50kW Combi, model SportLine. Dost slušný auto, měl jsem ho od novýho po 93tis. km. Dal jsem na něj podvozek HP, vačku 260 s větším zdvihem ventilů a chip Cimbu. Motor měl 68kW a 138Nm. Jsou to údaje pana Jandy a nemám důvod tomu nevěřit. Po téhle úpravě to jelo opravdu velmi slušně. Ale to jen tak na okraj, k Feliciím, když už tu byly zmíněny.

Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojky Dodane,víš co mě napadlo?Že by nebylo od věci oslovit lidi z jinejch fór-třebas Fabia II a Romm.Počítám,že choděj na to naše minimálně a o týhle akcičce nevědí a třebas by se tam i nějaký dobrovolníci našli ;) ?Co ty na to jako svazák a náš "fírer"?Písneš tam bo tam mám hodit nějakou zmínku já?Máš počet má spíš klesavou tendenci nežli stoupavou a dost nás ještě chybí.Díky a zdravím.Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan , juknu tam a uvidime co se da delat. Co se tice zajemcu eviduju 9 lidi vcetne mne, jen mi nepotvdily ucast na 100%. Dam vedet . Dik za napad. Ti ktery to nepotvrdily sou vypsany kousek nahoru. Cauky chip manni.

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodluzuji termin na prihlaseni do ti to akce a to do 10.10.2008 v zhledem k tomu, ze sem pridal odkaz do sekce F II + Roomster. Slibuji si od toho vic zajemcu v co nejkratsim case. Tak se hlaste a potvrdte mi svoji ucast. Dekuji a prosim nezapomente napsat Motorizaci, najete km a r.v., zakladni pravidla pro 1,2 je min 30 000km 1,4 min 60 000km, bay bay. CHIPMANNi.

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte k 1,4 16V ale 55kW. Išiel by som do čipu, ale p.Švarc z Cimbu SK mi povedal že 1,4 16V upravujú len do roku cca 2003, neskoršie modelové ročníky sa im už neplatilo robiť z dôvodu malého počtu týchto áut. 16V 74kW nerobia vôbec, ako uviedol dcdodo. Dokonca na Slovensku mám kontakt na jedného maníka, čo robí dosť dlho v tomto obore a moju RJ motora nevedel ani on urobiť. Takže mám smolu, aspoň zatial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, urcite se kazdy divil tomu min. najetych km pred chipem, i ja sem se divil a uznavam ma to logiku. Kdyz kupujete new car, tak vam prodejce rekne ze v dnesni dobe se auta uz nezajizdej a kdyz tak jen nekolik par tisic km cca 2000-5000km a pak muzete jezdit jak se vam zachce. Ja si myslim opak, pokavad se nevimeni prvni olej ktery by sem menil cca do 10 000km a zajizdel auto dal sviznejsim stylem, kde bych znova vymenil olej po dalsich 12 000km a az pak by sem si rek ze mem zajete poradne motor a to jen pro debrej pocit, ale to je jen muj nazor na danu vec. Mejte se a kdyz vas to bude zajimat a pudete na akci tak se zeptame p. Jandu co on na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...