Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Dobry den clenum ktery prejavily zajem o chip na sve tatose at se ozvou ti ktery to jeste nepotvrdily a mnely zajem. Ti ktery to potvrdily na 100% je prozatim 7 a v sezname mam 11 clenu. Nebudu tady vypisovat seznam clenu, urcite vedi o ktere se jedna. Rad by sem dal seznam do finalni podoby abi sem moch zacit sjednavat termin akce. Verim ze do konce tejdne by to slo dat seznam do final podoby a oslovym p. Jandu ohledne terminu ktery by sem predbezne smeroval k datu 17-18.10.2008, je to vyplatach a mnelo by bit jeste teplo. Co vi na to? Vskaz pro nove zajemce, moznost prihlaseni je do 10.10.2008 20:00. Tesim se na nove zajemce a cleny teamu na chip. :rock::punk::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek Dodane,zkus nadhodit nějakej konkrétní datum,ať vidíme jak se trefíme do volnýho času nás všech a jak se domluvíme :D .Zřejmě nejlepší bude víkend a na tom se shodnem asi ve většině.Píšeš datum 18.10. a to je sobota.Tak třebs zkusmo.Komu se hodí ;) ?Mě jo,ikdyž o víkendech chodím do fochu,ale jsem schopnej tam poslat na záskok jinšího dobrovolníka,když jde o tak dobrou věc.Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den clenum ktery prejavily zajem o chip na sve tatose at se ozvou ti ktery to jeste nepotvrdily a mnely zajem. Ti ktery to potvrdily na 100% je prozatim 7 a v sezname mam 11 clenu. Nebudu tady vypisovat seznam clenu, urcite vedi o ktere se jedna. Rad by sem dal seznam do finalni podoby abi sem moch zacit sjednavat termin akce. Verim ze do konce tejdne by to slo dat seznam do final podoby a oslovym p. Jandu ohledne terminu ktery by sem predbezne smeroval k datu 17-18.10.2008, je to vyplatach a mnelo by bit jeste teplo. Co vi na to? Vskaz pro nove zajemce, moznost prihlaseni je do 10.10.2008 20:00. Tesim se na nove zajemce a cleny teamu na chip. :rock::punk::band

Dobry den, jsem velice rád že vzniknul takový projekt a rad by se chtěl zúčastnit.

Chtěl by potvrdit účast na hromadném chip-tuningu. Jsem z moravy - proto by byl nejraději kdyby mi to p. Janda přehral někde v okolí moravy? -_- .

car :kol-80: :Fabia 1.2 HTP/47kW;79000Km;r.v. 2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym chipmanny, datum 18.10.2008 vyhovuje, ale prozatim potrdilo ucast 8 clenu coz neni dostatecni pocet. Kdyz by to potvrdily jeste min. dva tak by sem moch zacit jedna s p. Jandou o datumu akce. Tak panove nevahejte a hlaste se a s potvrzenim na 100% + misto kde vam to vyhovuje ( Mlada Boleslav, Morava ) jaky mate auto a km +r.v. . Dekuji a tesim se na Vas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam lidy ktery potvrdily ucast na 100% je : 1. DCDODO,2. Mates XIV,3. Nohab,4. Michal J,5. Milanino ,6. Tomino S, 7. Paci , 8. Agentoos, 9. UKULELEK. Panove, dekuju. Cim dal tim vic je ten datum 18.10.2008 realnejsi, poslal sem e-mail p.Jandovy ohledne datumu a mista na Morave a cekam na odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mne, jen to abi se motor zajel na puvodnim nastaveni, kde se zajizdej valce a pistni krouzky, vackova hridel, vymenil znecisteny olej od vytvorenych necistot a kdyby se projevyl nejakej problem od vyrobi aby se resil radeji pred cchipem nez po nem a nesvadely vynu na chip, atd. Jen muj nazor, vyc by vam rek p.Janda z CIMBU proc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok akceptuju, jen nepochopim proc az ted, kdyz o najetych km se tu vede debata uz nejakej patek a jedou lidi ktery maj i 18000km kde im to p. Janda potvrdil. Tak mame tu 1. x -1clen. Opet je nas 8. Skoda prevelika Skoda.

sorry, jakmile v této debatě zaznělo, že je nutný počet km, jsem zareagoval. 25.9. z tvého příspěvku jsem se dočetl o nutnosti 20tis km. Mimochodem, u pana Cimbu na webu jsem toto nějak nemohl najít. 26.9. jsem ve vláknu vznesl dotaz, zda je to nutnost. Po odpovědích 30.9. (byl jsem předtím pracovně 3 dny pryč!) píšu, že to teda nebude pro mě a pak jen upozorňuji, že mě počítáš navíc do seznamu, když nesplňuji podmínky akce.

BTW nemám ani 15, ani 18 t km. O tom limitu jsem opravdu nevěděl, omlouvám se ale upřímně za komplikaci, kterou jsem ti způsobil.

Editováno: , autor: Nohab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň, já tedy nemůžu, vyškrtni mě. Mám málo km, sic 1x vyměněný olej (rok byl dřív než km), ale nebudu riskovat.

neblázni..vůbec ale vůbec to neva zda máš najeto tak málo....zdůrazňuji že vůbe nevadí zda máte na autě najeto málo km..nevím kdo to povídala je mi divný jestli p.janda...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec MIRA , jo jo p. Janda mi poslal e-mail s popisem co by meli splnovat auta pred chipem, je to v diskusi nekde na druhy nebo treti str. JA to neresim ja osobne mam 73 000km a svuj nazor sem tady prezentoval, nebudu nekoho tlacit do akce do ktere by sem nesel ani ja. Cauky a stav 100% clenu je momentalne 9 clenu ale 10aut coz je parada. Dojednam podrobnosti s p.Jandou a uvidime ale na to TDI by mela plati sleva taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predbezny termin 18.10.08 sem poslal p. Jandovi v pondeli, cekam na odpoved. Ja bych taky nesel na chip z autem ktere nemelo min. 2x vymenu oleje cca 20 000 - 30 000km kdyz by mi to doporucil chip mann. V praci ted zajizdim new car F II 1,6 16V 77kW combi, bude co delat abi byla zajeta do 30 000km. Myslim ze stare 1,4 MPI byli na tom lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...