Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Kľudne tam pripíš aj mňa, keďže na Sk som nepochodil. Moju RJ ešte zastúpenie na Sk nevie upraviť. je to Fabia RV 2006, MR2007 1,2 12V cca 27500 km.

A ako som sa s p. Jandom bavil, nie je problém spraviť úpravu niekde na Morave. Keďže tam pravidelne chodí. A ja bývam cca 20 km od hraníc, nie je to žiadny problém. takže ma pripíš ako ďalšieho účastníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky

Zatím je 6 zájemcu, co se tíče místa provedení je obec Sukorady u Ml. Boleslavi 103 ( ideál ) a to v horizontu cca 1měsíce. V jednom případě by to mohlo bít na moravě kde již mám jednoho zájemce. Horizont je diskutabilni s důvodu nahlášení počtu lidi nad 10. Až se nás nazbíra víc než 10 a všichni se domluvíme na termíně a mistě kde je zapotřebi počítat s 14.dením plánovaním u p. Jandu. Věřím že informace je dostateční a když né tak se ptejte dál, budu se snažit odpvědět všem. Pro zájemce bydlíci kolem moravi vyskoušim možnost sjednat s p. Jandu místo dodatečně. Jěště stávajicím zájemcum, vyhovuje vám stávajici místo provedení? Přeji hezký den . :scooter::palec:kol105

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre upresnenie, aby tu nevzniklo nedorozumenie, tak nie, že chcem, aby všetci šli na Moravu. Ale ako som volal s p.Jandom, tak on chodí každý štvrtok na Moravu a nie je problém sa tam stretnúť, mne ide len o to, aby som doplnil počet ľudí a aby nás bolo 10 a bola tam tá zľava. Mne by sa zasa neoplatilo ísť tak ďaleko. Budem v skupine ľudí, ktorej sa bude bude zľava týkať, ale úprava bude prevedená na Morave. Snáď som to vysvetlil, ako to myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky.

Tak jak říka Milanino, nepudem všichni na Moravu. Jen tolik ,že tá možnost tady je se nahlásit i na Moravu kde p. Janda taky jezdí a tak se můžu hlásit lidi i s Moravi a tak by se nám snadněj hledali další členové. Tak ještě jednou a po pořádku, stanoviště 1. Sukorady u Ml. Boleslavi a stanoviště 2. by bilo někde na Moravě a to místo se zjedná až po nahlášení víc zájemcu kterím by vyhovovala ta Morava. Zatím se mnějte a hlašte se. Bay Bay :clap::specool:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec se toho nebojte, ja zarizoval druhou varku a mysli ze vsichni kteri to absolvovali jsou spokojeni. Celkem se nas seslo vcetne Brna asi 15 a cena 3000kc bez dokladu zaruka stejna jako snim. Tou klapkou jenom strasi Ja mam najeto 40tis. a je cista jen Mira ji mel po 120tis. pekne zasranou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mira 19, děkuji ti za povzbuzení všech, který se jěště nerozhodli a co se tíče tí klapky, tak ja jsem si ji dal vyčistit při poslední servisce 72000km a řekli, že už bilo na čase. Nekecali, je to při jízdě znát. To auto zrazu jede oněco lépe. Když se ještě chipne tak budu spokojen. Najezdím ročně cca 25000-30000km medzi CZ&SK a dovča v HR. Už se těším až to bude. Opět výzva pro všechny který zvažujou, nebojte se ono je vyskoušena věc. Těším se na další zájemce.

Zvažuji možnost o rozšíření motorizace této akce i na motorizaci 1,4 8V a 16V. Věřím ,že to nikoho neurází a budeme všichni jen rádi když se nás sejde víc a víc. Děkuji za pochopení. :specool:lol:palec:kol107

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My byli v první várce, kdo byl chipovat u Cimbu. Naše názory a zkušenosti si zde lze dočíst, tak je vypisovat nebudu. Jen bych řekl, auto mám v záruce, tak jsem z toho měl taky strach, ale všechno OK a jsem moc spokojenej, klidně bych jel zas. Cena 3k velice pěkná a motorizace je jedno jaká...všechen soft má v jednom PC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: to mas tak bobiku niekomu nevysvetlis ze si ma hned kupit 1,4 ale on si kupi 1,2 lebo usetri 15t a potom neskor tych usetrenych 15t vrazi do chipu, kit sania a podobne veci. nuz a kde sa dostane vykonovo na tu 1,4 ale bez krutaku, kazdeho vec a rozhodnutie.

p.s.: tymto sa nechcem nijako navazat do motora 1,2. to je iba konstatovanie o majiteloch ( niektori ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připájím se ze svým názorem proč to chci. V kopcích na D1 mi rýchlost sjede ze 140 klidně na 100km a můžu dělat co chci a ani prd víc, pak mi vadí ti přechodody mezi přidaním a ubratím plynu a takový ti výkonostni díri v ropětí otáček a ve finále manželce se špatně rozjíždi ( často jí to chípa ). Ten slabej výkon ten si vychutnám jen při občasném předjíždění při kterém trpnu či to stihnu abo né, no omně ani tak nejde jako o mu půlku. Když jedu sám tak se to dá. No na 1,4 16V sem štěstí neměl a na 1,2 12V sem si vcelku zvyk. Mně šlo o co nejnižší převáckový náklady, jako je cestná daň pojistné i se spotřebou sem spokojen, cca 5,6l/100km. Co se tíče benzínu, osvědčil se mi OMV 95carera sčasu na čas to není špatné. Olej sem skoušel Shell Plus 5W40 2x ( nic moc ) cca po 12000km byl na kašu. Teď sem na Castrole mám lepší pocit, no uvidím co do životnosti i když sem si dal přecevzetí co se víměn tíče kolem 12000km. Tak se prozatím mnějte a HLASTEEEEEEEEEEEEEEEEEE se všichni maj zájem . :specool::rock::skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dcdodo: si delas kozy ;) v stupaniach na 100km/h fuha tak sa idem tomu mojmu :worthy :worthy :worthy ze som to niekedy nazval lenivy srot, to mi v stupani na dialnici pri ustalenych 140km/h udrzi 140 alebo klesne na 135km/h pri obsadenom 4 osobami a plnom kufry ( combi ) tak to potom ta 55-ka je raketa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No při zatížení 4osoby a narvanej kufr to tak jelo, ale stakovým vytíženim jezdím párkrat za rok, jínáč to klesne ze 130 na 120km/h. D1 Praha Brno není moc rovná, to dálnice na SK nepoznaj takový kopcovitý terén a drc drc drc panely. Jezdil sem krátkou 1,4 55kw služební, máž pravdu je to jiný kafe. Ted jezdím 1,4TDI 55kw služebně. Jo Houmr kolik ti to papká ta tvoje raketa. :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dcdodo: bral som stupanie od dubnice smer trencin na zamarovce. zere to podla stylu jazdy, v meste dokazem aj za 6,2 ale to je viac ako pokojna jazda ;) ale inak bezne jazdim 7-8 v meste zalezi ako tomu slapem. mimo mesto 5,5-6,5 tiez ako sa to nahana a dialnica pri 130 cca 6,5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...