Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Zdárek Dejve,cena čipu na to tvý TDI by byla 7068 bez DPH a s daní 8411,-.Sleva je 43% proti katalogu....

Dodane,ta to pardón,zmínka o těch minimálních kilácích je fakty hned na začátku...Asi by se příspěvky měli číst řádně ;) .Tak teď už jen doufat,že pan Janda bude k termínu 18.10. svolnej a je hotovo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl pro Moravu, nejlépe Brno, jinak ohledně té ceny mi říkal kamoš z Brna, že pan Janda dělal TDI za 6000 bez DPH, to by bylo dobrý, vím, že pan Janda jezdí do Brna každej, bo každej druhej čtvrtek, ale teď jde o to, jestli by to udělal se slevou na dvě etapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove ktery mi jetse nepotvrdily misto akce, kde vam to vyhovuje at si pospisi, mam pocit ze den D se blyzi. Nebudu jmenovat : Mi........, To..... a Pa... .

Dekuju a tesim se na spolupraci. Myslim si ze by nemnel byt problem udelat to na dva akce pro p. Jandu kdyz pravidelne jezdi na Moravu, jen mi jeste neodpovedel, nevim co se deje,vzdit naposled odpovedel v prubehu par hod. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co tady řešíte ohledně minimálního počtu najetých kilometrů. Já tu odpověď pana Jandy pochopil tak, že před čipem vyčistí škrtící klapku u motorů, které mají najeto více jak 30 tis. (HTP) a 60 tis. (1,4 MPI). Žádná zmínka o min. nájezdu tam není!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavim panove, Konecne mi dosel mail od p. Jandy, mame eventuelne nekolik mist na vyber na Morave a sou to ti dle ( Breclav, Hodonín,

Valasské Klobouky ), od vas ktery ste se hlasily na Moravu bych pozadal abi ste se schodli na jednom aby sem do konce tejdne moch p. Jandovy nahlasit misto. datum sem mu predbezne navhnul 23.10.2008 . Poslal sem dnes seznam lidi a aut o ktere by se jednalo p. Jandovy. Verim ze bi moch odpovedet prubehu dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove konecne sem obdrzel e-mail o p. Jandy který nam potrvdil namy vybranej termin v Sukoradech 18.10.2008 a casu se prispusoby, slevu pro vsechny cleni potvrdil a mužu se nahlasit i novacci s malo najetymi km, pri bere vsechno nad 3000km , chci se ospravedlnit vsem ktery se kvuli tomu rozhodli do toho nejit. . Moravaci p. Jandovy vyhovuje taky termin 23.10.2008 a casu se prispusoby uz jen se schodnou na miste.. Dejte prosim vas dohromady misto a cas, ono se vam to vyplati kdyz pudete v skupine, prozatim dvom vyhovuji Valasske Klobouky. Panove ktery pudou do Sukorad bych navrhoval nejake casy a to 09:00 , 14:00 . Dekuji a tesim se na akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...