Přejít na obsah

USB na original autoradiu?


Doporučené příspěvky

Zdravím , tak jsem to byl ještě teď vyzkoušet a můžu říct ,že mě to po nastartování během dvou sekund naskočí zase zpět kde to přestalo hrát před nastartováním a hraje dál . Takže ten problém co máte vy vůbec neznám .

Diky za test, pak tedy bude u mne problem s napetim, resp. s "houpnutim" napeti pri startu, casem to rozdelam a promerim.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm pekna vec! na kolik te to tedy prislo? asi to taky testnu-zajimalo by me ovsem jak je to se STREAMem......

Stálo to asi cca 3.500,- namontováno během 20 minut . Zkus se zeptat v Stualarmu jestli to chodí i se streamem . Já si myslím ,že by to problém být neměl protože to napojuješ přímo do svorkovnice na místo Aux vstupu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigace šla ven pouze čtyři šroubky ,to je to úplně nejlehčí . Vyvtratl jsem díru do boku schránky u spolujezdce protáhnul kabely a připojil na místo CD měniče . A bylo hotovo .

Vypada to jako bezproblemova montaz. A co se chystas dat do te vyvrtane diry co si psal? (nejakou gumu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím všechny , montáž se zdařila a zasílám fotky . Mohu říct že to funguje na 100% . Pouze jsem musel přepájet uzemňovací kabel , protože se rozpojil. Do té díry kde je kabel , bude namontována ještě gumová průchodka , takže ta díra nebude vidět.

tiez rozmyslam nad danym riesenim. Ale chcel by som poprosit, ci by sa dala otestovat kompatibilita s mp3-kami / podcastami z BBC. Niekedy som skusal FM transmitter, ale ten dane podcasty ignoroval. Boli dost velke (cca 25MB). V predajni, kde som to FM kupil mi povedali, ze mp3ky su niekedy nestandardne... Hoci vsetko ine, okrem daneho FM mi dany subor prehralo.

Ak by som mohol poprosit, velmi by ma to potesilo.

http://downloads.bbc.co.uk/podcasts/worlds...071008-1800.mp3

http://downloads.bbc.co.uk/podcasts/worlds...071012-1100.mp3

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jo funguje to bezvadne..velice dobry ..montaz 15min a parada mp3 jedou taky.

Kde jsi to kupoval ? Já ve Stualarmu a funguje úplně nádherně .

Nazdar. Viete mi napísať v koľkých adresároch to pracuje, či len v šiestich alebo je možné uložiť MP3 aj do viacerých adresárov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo funguje to bezvadne..velice dobry ..montaz 15min a parada mp3 jedou taky.

Kde jsi to kupoval ? Já ve Stualarmu a funguje úplně nádherně .

Nazdar. Viete mi napísať v koľkých adresároch to pracuje, či len v šiestich alebo je možné uložiť MP3 aj do viacerých adresárov?

Pouze v šesti jako CD měnič do každého adresáře lze uložit 99 skladeb . = 594 skladeb . To je určitě dostačující .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skúsenosť po namontovaní je taká, že prehráva mp3 aj z ďalších adresárov CD07, CD08...., ale prepnúť sa to dá len cez multifunkčný volant, posuvom po adresároch. Ono to síce na displeji stále zobrazuje prehrávanie CDC01, ale hraje to ďalšie adresáre prepínaním cez volant. Cez rádio Stream sa ďalšie adresáre prepínať nedajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zlú skúsenosť s týmto USB adaptérom. Pri znovuzapnutí rádia to síce začne hrať od poslednej pozície, no na displeji to ukazuje úplne iný adresár a skladbu z ktorého to skutočne hraje. Po dohratí skladby to zblne. Počas jazdy sa stáva že to preskočí do úplne iného adresára. Pri silnejšom pohybe volantom to záhadne vypne a už sa to nedá zapnúť, len pri úplnom vypnutí motora na dlhšiu chvíľu. Reakcie pri prepnutí do Ďalšieho adresára a vybratie skladby sú dosť pomalé a dosť dlho to potom vypisuje na displeji "Please wait" počas toho sa nedá nič robiť. Medzi skladbymi je počuť zašumenie. Poradte mi, či to robí aj Vám alebo mám vadný kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zlú skúsenosť s týmto USB adaptérom. Pri znovuzapnutí rádia to síce začne hrať od poslednej pozície, no na displeji to ukazuje úplne iný adresár a skladbu z ktorého to skutočne hraje. Po dohratí skladby to zblne. Počas jazdy sa stáva že to preskočí do úplne iného adresára. Pri silnejšom pohybe volantom to záhadne vypne a už sa to nedá zapnúť, len pri úplnom vypnutí motora na dlhšiu chvíľu. Reakcie pri prepnutí do Ďalšieho adresára a vybratie skladby sú dosť pomalé a dosť dlho to potom vypisuje na displeji "Please wait" počas toho sa nedá nič robiť. Medzi skladbymi je počuť zašumenie. Poradte mi, či to robí aj Vám alebo mám vadný kus.

Já už ho mám přes dva měsíce a bez žádného problému . Podívej se jestli máš konektor od adaptéru pořádně zasunutý ve svorkovnici rádia a hlavě jestli je pořádně ukostřený . Já musel ten ukostřovací drát znovu přeletovat , potože se utrhnul .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zlú skúsenosť s týmto USB adaptérom. Pri znovuzapnutí rádia to síce začne hrať od poslednej pozície, no na displeji to ukazuje úplne iný adresár a skladbu z ktorého to skutočne hraje. Po dohratí skladby to zblne. Počas jazdy sa stáva že to preskočí do úplne iného adresára. Pri silnejšom pohybe volantom to záhadne vypne a už sa to nedá zapnúť, len pri úplnom vypnutí motora na dlhšiu chvíľu. Reakcie pri prepnutí do Ďalšieho adresára a vybratie skladby sú dosť pomalé a dosť dlho to potom vypisuje na displeji "Please wait" počas toho sa nedá nič robiť. Medzi skladbymi je počuť zašumenie. Poradte mi, či to robí aj Vám alebo mám vadný kus.

Já už ho mám přes dva měsíce a bez žádného problému . Podívej se jestli máš konektor od adaptéru pořádně zasunutý ve svorkovnici rádia a hlavě jestli je pořádně ukostřený . Já musel ten ukostřovací drát znovu přeletovat , potože se utrhnul .

To som musel prepájkovať aj ja. Kde si to ukostroval? Ja som to ukostril hneď vzadu uprostred za rádiom. Tam som našiel jednu torxnú skrutku. Neviem si vysvetliť to vypnutie pri silnejšom pohybe volantom, veď by to nemalo mať s tým nič spoločné. Podotýkam, že to robí aj na mieste, takže sa nejedná o zlý kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...