Přejít na obsah

popraskaný display navigace


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem si dneska rozsekal navigaci. Pádem mi popraskal display. To popraskání není při vypnuté navi vidět, ale po zapnutí ano a dost velká část obrazovky je rozmazaná. Dá se s tím něco dělat? Teda krom varianty A) jezdit s rozmazaným displayem B.) zahodit a koupit novou.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se poptám Marušky, jestli na to nemáme nějakou pojistku, která by to kryla. No nevím, asi to vidím na novou, teda pokud nebude oprava nějak výrazně výhodnější. Ale sere mně to ku.va fix. Zasraná elektrostatika. Nevím proč, ale furt dostávám od dveří auta šlupky, totéž od kliky u dveří v kanceláři. No a jak jsem dneska vylejzal z auta. v ruce jsem držel navi a jak jsem se dotkl dveří, tak se zablesklo a dostal sem pěknou pecku. Ucuk jsem a navi upustil. To je k nasrání, takhle debilně ji rozflákat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě, by se oprava v servise +- rovnala ceně nové navi. Nejlevnější by samozřejmě bylo sehnat novej display, ať už třeba z jiný navi s dobrým displayem nebo třeba z ebay. Otázka je jestli i toho řešení se vyplatí. Co jsem tak koukal, tak novej display z ebay vychází na 3-4 tisíce, což s možnými riziky neni zrovna pěkná suma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska ráno jsem zjistil, že ani nechytá signál. Oprava nemá smysl, koupím novou. Jsem koukal, že jsou navigace dneska za polovinu toho co před rokem, kdy jsem je kupoval(5ks x 12 tis.), nejdražší MIO vychází tak do 7 tis.

Jenže, jak jsem zjišťoval, tak ta co jsem měl se už nedá koupit, takže budu muset něco jiného. A teď je otázka kterou. Určitě nechci nic horšího, takže buď minimálně stejná úroveň jako bylo MIO C720 T Gold nebo něco lepšího. Teda jestli něco lepšího je. No a teď co? Já se v tom moc neorientuju, teda spíše vůbec a nemám moc času to nějak zdlouhavě zjišťovat. Jen bych asi zůstal u MIO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se poptám Marušky, jestli na to nemáme nějakou pojistku, která by to kryla. No nevím, asi to vidím na novou, teda pokud nebude oprava nějak výrazně výhodnější. Ale sere mně to ku.va fix. Zasraná elektrostatika. Nevím proč, ale furt dostávám od dveří auta šlupky, totéž od kliky u dveří v kanceláři. No a jak jsem dneska vylejzal z auta. v ruce jsem držel navi a jak jsem se dotkl dveří, tak se zablesklo a dostal sem pěknou pecku. Ucuk jsem a navi upustil. To je k nasrání, takhle debilně ji rozflákat.

U mé fábky nedostávám rány, ale u tátobo fábky sem tam jo. Je to taky zajímavé, ale možná to má vliv na to co máš na sobě, zřejmně něco možná se zimní bundou. T :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych ti dorucil dreimgo nebo asus ;) proste neco s igo8 , miomap na te tvoji 720 je modifikaci igo2006 a igo8 je jeho evoluce takze si budou podobny , jen 8 je trosku jednodussi , jinak funkce zustavaji ;) nova mia moov maji jiny software a dle nazoru lidi nic moc

no právě o tom jsem už něco slyšel, tak bych nejraději to samý, ale už není. Možná ještě někde seženu MIO C720 B Gold, což by mělo být téměř totéž.

Jinak kdo má lepší mapy, MIO nebo TOMTOM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevyhoda je ze pro tve mio720 jiz nejsou moc aktualni mapy a nebudou , pozdeji prejdou na system moov a ten je proste neco uplne jinyho , proto doporucuji spis pristroje s igo8 protoze aktualizace se samozrejme budou vydavat na novejsi verzi ;) Ohledne map maji oba dodavatele teleatlas takze skoro nastejno s rozdilem vychodnich zemi kde tomtom s teleatlasem nema moc zazracny pokryti a igo8 bere vychod od lokalnich dodavatelu map

EDIT : Ta 720b ma od puvodni 720 jen jinaci skelet a drzak ;)

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevyhoda je ze pro tve mio720 jiz nejsou moc aktualni mapy a nebudou , pozdeji prejdou na system moov a ten je proste neco uplne jinyho , proto doporucuji spis pristroje s igo8 protoze aktualizace se samozrejme budou vydavat na novejsi verzi ;) Ohledne map maji oba dodavatele teleatlas takze skoro nastejno s rozdilem vychodnich zemi kde tomtom s teleatlasem nema moc zazracny pokryti a igo8 bere vychod od lokalnich dodavatelu map

EDIT : Ta 720b ma od puvodni 720 jen jinaci skelet a drzak ;)

co má to IGO8?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...