Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Penta: what is Kolbenka? Pokud tím myslíš výrobu, tak taky bych tam zakempil klidně na celej den.. ovšem nemám tam žádný kontakty :( je to jenom v rámci toho, co nabízí Škodovka "navíc" s tím, že ukecávám tu slečnu na nejvíc co to jde :D Tys tam myslím minule byl? Dojednávám to s tou, co nám prováděla kol5

Pokud někdo domluvíte cokoliv navíc, já se zlobit nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře dádo, když si každej může říct, co by rád, tak pro mě prosím domluv:

1) Z rána muzeum + depositář

2) Potom komplet montáž okta + fabule

3) Před polednem Česana

4) Nějakej lepší oběd, stačí čtyři chody + zákusek, víno vyber dle vlastního uvážení

5) Po obědě bych rád pokecal s Kabanem a Scholzem (pokud neumí česky, pls překladatelku)

6) V podvečer bych zkouknul SIIC a Yetiho

7) Na rozloučenou teréní projížďka v Yetim a demonstrace jeho vlastností

OK, to bude pro jeden den stačit, nechci tě nějak moc zatěžovat...snad to ta tvoje slečna všechno zvládne, kdyby měla nějaký "nestandardní" požadavky na platbu, tak to s ní vyřiď osobně a pak mi to jen převyprávíš, jaký to bylo, THX :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tam pořádáte exkurze a já se každej den těším až bude padla a vypadnu odtamtud :-D ... ale je fakt že hala kde se dělaj OII je celkem hezká :-P .. jinak sorry za OT :-D Ale někdy to je den, to se tam dveře netrhnou, jedna exkurze za exkurzí :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak na to jsem tam hodně malej pán, abych tam dokázala něco takovýho domluvit .. já tam každej den přijdu, odbouchám si svoje a jdu zase na chvíli domu .. ale teď je u haly nový přístavek, kde se dodělávají scouty a momentálně se tam lepí auta pro policajty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mira: toho 14ho může celkem dost lidí.. tak to vypadá reálně ;)

Jdu si projít jak kdo kdy mohl.. Anketa o datum se nějak moc neujala lol

Ale i toho 28. není zase tak mimo.. (uvidíme jak se na termín zatváří ve škodovce..) + ještě dohodnout to nejhlavnější (bus do areálu :feve: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zavedem li termín 14.11. sepsal jsem lidi co jsem našel níže, platí to stále?

mira

hrábě ferneti

dadacek

skaja

pentadius

triplseven

dakie+1

Lucky WRC + ?

ViktorMPI

JirikDC + 1

murder +3

= 16lidí..

Prosím o vyjádření pokud možno co nejvíce lidí, nebo těch, kterých stále trvá zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To datum se mi take zamlouva, musim se poptat po dovolene a netusim vysledek jelikoz jsem ve zkusebce, jen pripominam ZVLASTE tem z regionu Brno, ze kdyz uz pojedeme 14.11. do Bolky tak ze 15.11. je hned vedle EDT bowling turnaj to by stalo za to tam nekde zustat ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...