Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Dakie: ono je to vlastě v pátek že..? jsem si neuvědomil, myslel jsem, že to je až v sobotu.. a nebo i do Boleslavi pojedu se Skajou a je to :D

To je ale věc vedlejší.. to hodíme přímo do topicu kam to patří ;)

Ovšem je to dobré upozornění pro ostatní, že když už budem v Boleslavi, můžou jít i na bowling..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, termín vyhovuje (ikdyž už jsem ho zapomněl, ale jelikož mám volno pořád, tak je to fuk :smich: ) a co se týče bowlu, tak bych rád zůstal, určo to je dobrej nápad a Ol@f dostane vyznamenání (titul Myslivce lol ). A co se týče dopravy, tak se můžem s Dádou nějak dohoukat, to taky problém není :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, zapomněl jsem dodat, že je možné i přímo obědvat (resp. stravovat se) v muzeu Škodovky, ale ceny jsou no docela vysoké řekl bych..

Mohu přihodit klidně přeposlané jídelní menu.. Osobně bych v případě zájmu o oběd raději zařídil oběd v nějaké restauraci v okolí.

Sraz samozdřejmě s náležitým předstihem..

Jinak by byl kolem 12-13hod. (prohlídka sama je na 3hodiny) pokud se mi povede je ukecat na co nejvíc věcí, nevylučuji prodloužení (požadavky jsem už zaslal).

Jinak mi odpověděli i na bus,dopravce ČSAD Stř. Čechy cca 3000tis bez, ale je to velká Karosa - 49míst.. hledám dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jak to tady tak vidím/čtu my snad naplníme i tu Karosu (což je dobře :palec2: ) páč přes 20nás snad už bude..

Jak se mi dostane potvrzení ze strany škodovky (na mé-naše nestandartní požadavky) tak vypíšu finální seznam ať nevznikne chaos a ať vím, na čem jsme..

Janjoy: jak píše tripelseven dovnitř škoda auto se musí autobusem (který usilovně sháním) do Ml. Bol. dojedeš autem a necháš na parkovišti přímo před areálem muzea.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mira:

Karosa na stojáka.. no to by nás muselo být tak 60 :)

Musíš si zajistit vlastní dopravu po areálu.. (je to aji v podmínkách. když se tážeš na exkurzi po areálu)

Děkuji :p zkušenosti z minulé exkurze se hodí ;) Horší bude situace, až vás budu kasírovat lol (do 200 se vlezem v poho-doufám,ale pokud nás bude kolem 20 no prob)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááááááákže, máme autobus pro 45 míst :palec2:

Dakie: no budu to vědět, až se mi slečna Munzarová ozve zpátky.. (nebo si za ní do muzea zajdi sám lol , můžeš ji i říct at splní naše nehorázný požadavky :D ) Doufám, že do zítřka mi odpoví.

Zaměstnanci maj muzeum za polovinu ;) tak si to pak musím poznačit.. (abych vás neobíral za plné vstupné) podobné je to i se studenty, Skajo :p (u tebe to ovšem vím lol )

Jinak vstup do závodu je pro osoby starší 12ti let, pokud by někdo chtěl jet s dětmi.. ale pokud nepojedete s miminem, tak se to dá skousnout (minule s náma taky bylo dítě-a prošlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže blbá zpráva 14. není volné místo a neprobíhá ani náhled na výrobu O II (co tam zase kutijou, nebo proč, mi není známo :( )

Navrhuji tedy další termín: poptám se na 28. litopadu a 5. prosince..

Budu klást podmínku: shlédnutí výroby O II.

Odesláno, tak uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...