Přejít na obsah

Chromové lišty pod okna


JoeTroska

Doporučené příspěvky

Kdyby měl někdo zájem, zase se ke mě dostaly nějaké chromové lišty pod okna. Nejsou sice úplně top stav, pár škrábanečků na nich je, ale když si je někdo přejede silichromem či něčím podobným tak si myslím že parádu udělají.. cena 1500kč za sadu. Při osobním odběru ve Zlíně dám slevu na cestovné 500kč. Fotky přidám večer, když bude zájem. Jinak se omlouvám za umístění tématu, nechtěl sem to dávat do bazaru, páč podle mě by si tam toho superbáci ani nevšimli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Kdyby měl někdo zájem, zase se ke mě dostaly nějaké chromové lišty pod okna. Nejsou sice úplně top stav, pár škrábanečků na nich je, ale když si je někdo přejede silichromem či něčím podobným tak si myslím že parádu udělají.. cena 1500kč za sadu. Při osobním odběru ve Zlíně dám slevu na cestovné 500kč. Fotky přidám večer, když bude zájem. Jinak se omlouvám za umístění tématu, nechtěl sem to dávat do bazaru, páč podle mě by si tam toho superbáci ani nevšimli.
HOJKY.KOUPÍM CHROMOVÉ LIŠTY POD OKNA. KDYKOLIV. MÁTE NĚKDO PROSÍM TADY?? DÍM MOC PĚKNĚ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...