Přejít na obsah

1. SRAZ RS CLUBU


mršťa

Doporučené příspěvky

V sobotu 18.10.2008 se koná na letišti Komárovice u Jihlavy 1. SRAZ RS CLUBU. Od 11 hod. Jestli má někdo O1RS, O2RS nebo FRS a chtěl by se přijet podívat a pokecat, tak může :) Původně sme se chtěli sejít jen někde na parkovišti, pak se objevilo tohle letiště, tak se domluvilo to... Snad nás někdo nevyžene a nebudem muset hledat nějakej ten parking nebo to řešit jinak :aggressive: Takže nic komerčního, prostě jen pokec a pohodička :palec2: Více info: http://forum.rs-club.cz/viewtopic.php?p=10328#p10328

P.S. kdyby někdo chtěl, tak sem dejte vědět ať mám přehled o počtu účastníků... THX :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni v ten den taky VW sraz na tom stejnym miste?

No, myslim, že nebude. Původně to plánovali, ale co sem koukal na fórum, tak se tam v posl. příspěvcích dohadovali o datu a to vypadá, že nedohodli... A v posl. příspěvku sháněli asi povolení k pronájmu letiště či co a to nesehnali, píše tam, že se nikam nedovolal... Tak nevim, dejte vědět, kdyby ste se o něčem dozvěděli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu 18.10.2008 se koná na letišti Komárovice u Jihlavy 1. SRAZ RS CLUBU. Od 11 hod. Jestli má někdo O1RS, O2RS nebo FRS a chtěl by se přijet podívat a pokecat, tak může :) Původně sme se chtěli sejít jen někde na parkovišti, pak se objevilo tohle letiště, tak se domluvilo to... Snad nás někdo nevyžene a nebudem muset hledat nějakej ten parking nebo to řešit jinak :aggressive: Takže nic komerčního, prostě jen pokec a pohodička :palec2: Více info: http://forum.rs-club.cz/viewtopic.php?p=10328#p10328

P.S. kdyby někdo chtěl, tak sem dejte vědět ať mám přehled o počtu účastníků... THX :palec2:

Jedná se o Komárovice u Mor.Budějovic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, jestli někdo jedete z Prahy a byli byste někdo ochoten udělat mi laskavost ...

sháním z Prahy RS stříbrnej RS nárazník. Pán ho má, ale nechce posílat poštou. Kdybyste mi ho dovezli, byl bych moc vděčný a odměna by vás neminula.

jestli někdo jezdíte kolem

"Praha 9

satalice

ul budovatelska 427"

a vešlo by se vám to do auta....

cena nárazníku je 4000kč....

na sraze bych si ho od vás vzal...já vůbec nemám cestu do Prahy :(

pomohlo by mi to...díky

ozvěte se, jestli někdo můžete...dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...