Přejít na obsah

nafta versus Benzín v Hoškovicích


octavia rrs

Doporučené příspěvky

Aby to zde dávalo smysl. Reakce na příspěvek http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=907158

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mit to Punto taky slicky,tak by asi Golf težce zabrečel... ;)

Editováno: , autor: Bobik
doplnění smyslu příspěvku a kde byl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mit to Punto taky slicky,tak by asi Golf težce zabrečel... ;)

Kdyz ma malej kroutak tak nepotrebuje slicky... to je proc a kdyby ..kdyby vydrzela spojka, tak mohl byt cas jeste lepsi, prvni jizda byla tusim 13 pak 12,9 a pak 12,7 atd.. Fiat nikdy pod 13 nazajel...finalova jizda byla nejkurioznejsi, Golf TDI mel problem se spojkou a skoro neslo radit, a Fiat mel pak taky problemy...nakonec ale Golf TDi dojel zaslouzene prvni...

..ostatne Ressha to vystihl dobre :

"Poslední, ale zato pro tým DIESELPOWER nejúspěšnější, byl závěrečný sprintovací víkend roku 2008. DIESELPOWER opět obhájil svůj technický náskok před konkurencí a nenechal se zahanbit ani nabušenými benzíňáky."

"Po odstartování jsem se tedy rozjel, a po zařazení trojky zaznělo klasické "hvííííí" .. motor v otáčkách a auto zrychlovalo velmi pomalu. Tímto způsobem jsem dojel až do cíle s tím, že to bude prohra.

Naštěstí, neuvěřitelné se stalo skutečností, fiat punto měl v této rozjížďce také technický problém a do cíle jsme se blížili zhruba stejnou rychlostí.

S časem 16,03 sekundy (asi o půl sekundy lepší než fiat) jsem vyhrál první místo a potvrdil tak svůj náskok z kvalifikace!

Závěrem tedy mohu říci, že jsem rád, že se podařilo pokořit hranici 13 sekund a zajet tímto národní rekord mezi dieselovými vozy s časem 12,795 sekundy a doufám, že se nám stejným způsobem bude dařit i příští rok. Počasí i klání se velmi vydařilo."

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ma malej kroutak tak nepotrebuje slicky... to je proc a kdyby ..kdyby vydrzela spojka, tak mohl byt cas jeste lepsi, prvni jizda byla tusim 13 pak 12,9 a pak 12,7 atd.. Fiat nikdy pod 13 nazajel...finalova jizda byla nejkurioznejsi, Golf TDI mel problem se spojkou a skoro neslo radit, a Fiat mel pak taky problemy...nakonec ale Golf TDi dojel zaslouzene prvni...

..ostatne Ressha to vystihl dobre :

"Poslední, ale zato pro tým DIESELPOWER nejúspěšnější, byl závěrečný sprintovací víkend roku 2008. DIESELPOWER opět obhájil svůj technický náskok před konkurencí a nenechal se zahanbit ani nabušenými benzíňáky."

"Po odstartování jsem se tedy rozjel, a po zařazení trojky zaznělo klasické "hvííííí" .. motor v otáčkách a auto zrychlovalo velmi pomalu. Tímto způsobem jsem dojel až do cíle s tím, že to bude prohra.

Naštěstí, neuvěřitelné se stalo skutečností, fiat punto měl v této rozjížďce také technický problém a do cíle jsme se blížili zhruba stejnou rychlostí.

S časem 16,03 sekundy (asi o půl sekundy lepší než fiat) jsem vyhrál první místo a potvrdil tak svůj náskok z kvalifikace!

Závěrem tedy mohu říci, že jsem rád, že se podařilo pokořit hranici 13 sekund a zajet tímto národní rekord mezi dieselovými vozy s časem 12,795 sekundy a doufám, že se nám stejným způsobem bude dařit i příští rok. Počasí i klání se velmi vydařilo."

Ty jsi vážně úplně mimo a úplně zblblej z těch TDi.

Punto zajelo nej čas 12,853s...

Určitě ten Golf má větší krouťák,ale mít to Punto slicky,tak by Golf dostal.

Stačí se podívat na výledky a zjistíš,že Golf ačkoli měl o pár desetinek lepší čas měl o téměř 10km/h menší cílovou rychlost.

A z tvého videa je jasně vidět,že Golf ujel na startu Puntu jednoznačně díky slickům a pak ho Punto dohánělo řekl bych hodně rychle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jastere,jakto,že tady ve finálových výsledkách figuruje TDi až na třetím místě?Je snad něco špatně?Byl snad nepřekonatelný dieselpower team překonán? ;)

http://www.drag-tuning-club.com/download/file.php?id=66

Zrejme existuju 2 verzie vysledkovej listiny... tu je ta druha:

http://www.hoskovice.emuni.cz/vysledky.pdf

Ten cas pod 13s isla Reeshova zlatka v kvalifikacnej jazde........

Kazdopadne tie finalne vysledky su asi nejake zle interpretovane, inak tomu nerozumiem.... ved nech sa vyjadria ludia co tam boli ;)

Editováno: , autor: subz3ro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že nejvíc komentujou lidi, který tam vůbec nebyli, jsou chytrý jak rádio a maj plno keců (nechci jmenovat, že to jsou MichalF a octavia rrs)

to co posílal octavia rrs je od časomíry (údajně), což je špatně, správně jsou ty, co jsou na oficiálních stránkách.

Sám jsme byl u toho, co Marat přišel a ptal se jestli je to tak dobře nebo ne, protože mu chlap od časomíry už odjel a nestačilo se to opravit.

Takže se laskavě zdržte svých hloupích a rádobydrsných komentářů.

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DRAG RACE Hoškovice 10 - 2008

DRAG RACE 2008 ZDE

2199_hoskovice_stream_1.jpg

Jastere,jakto,že tady ve finálových výsledkách figuruje TDi až na třetím místě?Je snad něco špatně?Byl snad nepřekonatelný dieselpower team překonán? ;)

http://www.drag-tuning-club.com/download/file.php?id=66

Muzes byt vklidu Golf TDI zajel casem 12,7s novy republikovy rekord v FWD nad 2L absolutne bez rozdilu paliva lol

CHapu ze to benzinaci nemohou zkousnout, ale uz lejte ten benzin radsi do zapalovace :p

Jinak SPAMovat by vam slo, ale nejdriv si overte prave oficialni info !

http://hoskovice.emuni.cz/

post-1286-1225208459_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes byt vklidu Golf TDI zajel casem 12,7s novy republikovy rekord v FWD nad 2L absolutne bez rozdilu paliva lol

CHapu ze to benzinaci nemohou zkousnout, ale uz lejte ten benzin radsi do zapalovace :p

Jinak SPAMovat by vam slo, ale nejdriv si overte prave oficialni info !

FWD nad 2L ... OMG koho to zajima ? Pro me sou podstatny casy vsech a tam nikde na prednich prickach zadnej cmoudak nevidim !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FWD nad 2L ... OMG koho to zajima ? Pro me sou podstatny casy vsech a tam nikde na prednich prickach zadnej cmoudak nevidim !

.. pro me je podstatny cas kterej sem sam videl na vlastni oci a kterej je v oficialnich vysledkach a to je 12,7s vic se netreba bavit ...lepsi cas v predokolkach neni ...ja tu nezacal spamovat ...

Jinak bych prosil uz dost SPAMu, pokud chcete diskuzi tak se bavte k tematu u videa :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=54850

DIKY !

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja uz tu nekdo psal ... sundal bych slicky kdyz uz chces byt objektivni v tom jaky cas kdo udela !

...to je porad proc a kdyby... stejne tak bych mohl ric kdyby vydrzela spojka tak mohl byt lepsi cas jak 12,7s...atd...

..ja sem mozna zaslepenej Dieslak, ale vy jste zase zaslepeny Benzinaci ...aspon podle prizpevku kolem skodlivosti cmoudu to me opravdu pobavilo :) ... TDi zajede lepsi cas jak benzin a vy se hned zacnete hadat jako male deti ....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že nejvíc komentujou lidi, který tam vůbec nebyli, jsou chytrý jak rádio a maj plno keců (nechci jmenovat, že to jsou MichalF a octavia rrs)

to co posílal octavia rrs je od časomíry (údajně), což je špatně, správně jsou ty, co jsou na oficiálních stránkách.

Sám jsme byl u toho, co Marat přišel a ptal se jestli je to tak dobře nebo ne, protože mu chlap od časomíry už odjel a nestačilo se to opravit.

Takže se laskavě zdržte svých hloupích a rádobydrsných komentářů.

Heh,jsi asi taky totálně mimo,nebo vykouřenej z nafty,viď? ;)

Byl jsem tam,proto si dovolím psát takové komentáře co a jak bylo.

Takže se prosím zdrž tvých nemístných a hloupých komentářů.Pane chytré rádio.

Jinak Jastere,já nenesu nijak špatně to,že diesel se slickama byl o 0,04s rychlejší na 400m,než Punto bez slicků.

Ty ale přestaň čuchat tu naftu a konečně pochop,že když to Punto je v cíli o 12km/h rychlejší,tak asi ztratí vůči Golfu nějakou desetinku na startu a pak ho prostě dohání.A co si budeme povídat ono 12km/h na 400m je celkem veliký rozdíl.

Jinak já proti naftě nic nemám,naopak.Určitě znás mvoleska a jeho Golfa....jel jsem v jeho Golfu už několikrát a jede mu to hezky a vůbec mi nevadí,že to je TDi.Jen si myslím,že to tady celkem přeháníš stím,jak tu furt vychvaluješ dieselpower apodobně a kvůli tomu jsem ti taky napsal ten první příspěvek,že Punto by bylo rychlejší se slickama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost uz OT .. prosim o pomazani Spamu a OT..

Nechápu,proč by se hnedka všechno mělo mazat?Kde to pak jsme?To se může celé forum zrušit.

Nebo ti snad vadí,že někdo napsal,že benzín je rychlejší,než nafta,tak to chceš co nejrychleji smazat,aby se to nedozvěděl nikdo další?

Editováno: , autor: octavia rrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...