Přejít na obsah

Couvačky 2x


alespilot

Doporučené příspěvky

Je to dobre ako to mas. Mne sa to paci a splna to ucel. Nemyslim ze niekto bude s tym otravovat. A to bude asi opticky klam...asi fotak viac dal clony ked bolo fotenez ineho uhla. Predpokladam ze su tam ormalne ziarovky podla vyhlasky. ;)

tak,tak jsou tam dvě žárovky po 21 W a takhle se to alespoň netluče s obrysovajma ani s brzdou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,tak jsou tam dvě žárovky po 21 W a takhle se to alespoň netluče s obrysovajma ani s brzdou....

hoj sem tu novej nevim ani kam psat ale tématu mě napadlo co tam dát obě mlhovky.Tedy kupit lhovku z praváka a couvačky řešit v nárazníku či pátých dveří přídavnejma dálkama??,??? :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jeto tak jak sme myslel, Koukam, ze jsi zadelal mlahovku jen na levou stranu. Tak je to z vyroby. Ja mam naR tazne, takze mi sviti obe a to mi prijde lepsi. ale u FII by se to asi dalo splest z brzdovkama. Takhle je to OK :palec2:

Chtěl jsem co nejmenší zásah do vozidla a ponechat co nejvíc originál elektriky :-) proto mlhovka jen na levo. Je zajímavý jak jsme si časem zvykli na čírou optiku blinkrů s oranžovou žárovkou a u mlhovky to s červenou každýmu nejde pod vousy - chco to čas,je to prostě evoluce ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo hej hlavne tie dialky :) ale trochu to pošilháva nakoľko dialky sú bodové svetlá a ty potrebuješ za autom čo najširšie svetlo aby si videl okraje atď...

Měl jsem předtím sonátu a v nárazníku dvě mlhovky tak mě to tak napadlo to otočit :) ale dálky sem tam měl také přidané také na couvání a dávali světla dost

a občas jsem je použil na takové řidiče co vás oslňujou zezadu zapnutejma předníma mlhama za čisté noci nebo dálkama lollollol

Editováno: , autor: Montyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Možná by bylo ještě jedno řešení, snad i elegantnější:

1/ kryty světel pro levo a pravostranné řízení zachovat (obě s bílým polem),

2/ místo obrysové 5W žárovky použít dvouvláknovou 5/21W, stejně se tam ty dráty musí natáhnout a pokud mě paměť neklame, Felda to měla taky tak, mlhovku jen na levé straně a tahal jsm tam drát, aby svítila i vpravo, ale to už si nejsem úplně jistej, už je to nějaký pátek. Co na to STK a VB jak říká Blacky :) , toť otázka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Ahoj. Je tu někdo kdo přidal na fabii 2 zpátečkovou žárovku i do levého světla nebo lze dořešit pouze tím že vyvedu žárovku třeba pod auto? Díky. Mám v pravém světle silnou ledku, ale chtěl bych to ještě vylepšit. Díky za inspiraci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam bys tu žárovku chtěl dát? Vždyť vlevo je přece mlhovka. To bys musel vyměnit světlo za variantu z Fabie s pravostraným řízením (britskou). Ale bez zadní mlhovky neprojdeš legálně přes STK - zadní mlhovka je povinná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě teoreticky existuje možnost v podobě zadních světel z F2 pro čínský trh.

Ty mají samostatnou zpátečku a sdílenou žárovku pro mlhovku jako třeba S2.

F2_CH_TL.thumb.jpg.7def7a62ae5d04730164d748672565a6.jpg

 

Bohužel sehnat tyhle světla bude určitě dost těžké a možná už i nemožné.

Navíc ještě otázka, jestli by nebylo třeba přepinovat konektor nebo ho úplně vyměnit.

S legalitou by pak ale snad neměl být problém, i když jde o světla s určením pro jiný trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...