Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

zdar chlapi mám špatnou zprávu já nepřijedu páč jsu nachcípanej a bolí mě hlava bohužel projevilo se to až dneska už včera mě bylo blbě ale myslel jsem že to zvládnu a dneska jsem lehl. Doufám že vám to vinde s pěkným počasím. čauky :feve: :feve: :feve:

To me docela stve, zrovna tuhle upravenou jsemchtel videt.

Jeste nekdo dalsí je nemocen??? At tam pak nejsem sam s pierdolem , zajdou a woodakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánove.....pravě sem dorazil z hodové zábavy a idu spat abych byl na zitra použitelny..... jako je pravda že tým babam by sa mělo něco vymyslet,páč to bude asi utrpení je poslouchat jak se tam budou nudit.....

Kurňa,ani auto sem eště neumyl...bebylo kdy, máme tu hody, takže bylo plno jiné práce ale tak zítra pocestě to protáhnu myčkou.. škoda že nám odpadávají lidi... sem byl zvědavý na ty "devil ajsi" no snad je tam budete mít někdo jiny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdendo , uz jsi nalestil auto, nebo ses na to vyflakl?

zdendo, leštěnku jsem v ruce mněl, ale.... chtělo by to spíše nějakou jenmou brusnou pastu či co.... :smich::smich:

blonďáku ty jedeš tež?

jak tak koukám, tak bab tam bude asi dost, tak se určitě nějak zabaví, proberou si tupperware a avon s oriflamem a dají na chvíli pokoj, snad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je vyhoda oktavky??? velky kuft..... někomu se snad ta jeho tam nevleze???? holt kdyz budou dělat potíže tak je tam pozavírame a bude klid.... :_icon_smich2:

jinak ja auto nijak neleštím..na to mě je až mooc blbě po včerejsku... ale "fukal" sem si a už teď su čisty..takže ve 12 startujem a hura na bělehrad........teda na hranice lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud přijedu všichni co maji a třeba aj nekdo nenahlašeně.....bude nas tam hodně...to je dobře....

bude tam někdo s "devil ajsama"?? přemyslím nad nima ale nazivo sem to videl jen jednou...u nas před tescek.. sem kolem toho běhal že az ostraha obchdu zamnou přšla jestli mam nějaky problém :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...