Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

čauky pro MILANA II jak teda v tu nedělu jsu domluvenej s jozikem že ve 12:45 se střetnem u benzínky u Tesca a pak teda pro tebe nebo pojedeš sám? jak tě to pasuje? to je tak aby jsi čekal někde po dálnici na pumpě třeba před olomoucem na tej BENZINĚ nebo na Motorestě u Čendu za odbočkou na Velkou Bystřici za Olomoucem jak chceš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi zajemci piste, rad Vas do seznamu doplnim.

:palec2: :palec2: :palec2:

Luďan + funes30 99%

blondakxxx 99%

Mr. Zajda 99%

pjerdole 99%

Royce 10%

Milan II 99%

Adler 90%

VICK 90%

VSemi + kamos 99%

Vanek86 99%

Mark 80%

Pitriss 80%

Michhhalll 50%

LukesFabia 50%

Storm 99%

Michal K 99%

svatik76 50%

Romejn 60%

Lube 60%

Bobo1 99%

BadyS 70%

Planeta 99%

Jozik + makulka 99%

Woody 99%

bruno128 + Mmisari 99%

x.luky + Zdenek45 99%

Krtek6 99%

Zahajeni od 14:00hod. Myslim ze se muzeme sjizdet klidne od 13:30 hod. Jak komu to bude pasovat.

Odkaz na místo konani srazu:

http://amapy.centrum.cz/mapa/bruno128

souradnice:

49°33'24.85"N; 17°43'30.54"E

A ta projizdka by se mohla udelat presunem na dalsi misto k hradu Helfštýn u Lipnika nad Bečvou. Ovsem okud budete souhlasit ??? To by se dalo domluvit na miste.

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bruno moje procento se razantně snižuje... jsem v posteli, potím se jak prase a je mi kurevsky blbě... už nemám co srát a furt se mi chce srát.. to je hnus... :ble:feve:

a já se kurva tak těšil :(

To je strasny, no uvidis, ale asi to bude v haji, Nema cenu jezdit aby jsi se tu pak trapil. toz tez a uvidis jak Ti zitra bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže vážení...ted jsem skončil s piglovaním :D ...auto umyty, vysaty, okna "vyleštěny" a skovany v garaži... lol zitra pokud se mi bude chtit tak vemu ještě leštěnku a přejedu to...ale nevim nevim..zas bych se nasral kdybych tam viděl nějaky vady :smich:

Ja jsem na tom obrobne... :smich: Uz nebudu delat nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...