Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

navíc bychom ještě mohli vymyslet nějakou společnou jízdu okolím na nejmenší spotřebu, tzv eco jízda :)

Je to ale samozřejmě všechno na domluvě

No s tou spotrebou nevim nevim....ale kdyz by jsme merili jen s kopce, toz to by snad i slo. Vcera po tech par zrychlenich a sprintu, kouknu u garaze na prumer a ono to melo 10,4L / 100km Docela mazec. Ale je fakt ze normalne mi promeruje neco nevic. cca o 0,6 L na 100 km Bezne tedy jezdivam za 5.8 L a to jedu docela svizne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou spotrebou nevim nevim....ale kdyz by jsme merili jen s kopce, toz to by snad i slo. Vcera po tech par zrychlenich a sprintu, kouknu u garaze na prumer a ono to melo 10,4L / 100km Docela mazec. Ale je fakt ze normalne mi promeruje neco nevic. cca o 0,6 L na 100 km Bezne tedy jezdivam za 5.8 L a to jedu docela svizne.

no já když jsem tomu dal včera plnej knedlík tak jsem skončil na průměru 6,8L/100km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau jak se dívám na fotky tak vidím že srázek dopadl v pohodě dobře, škoda že jsem onemocněl, jak si čtu ty zprávy tak jsem něco chytl že na podzim chcete udělat srázek měl bych návrch na místo: Vrahovické letiště ale teď čistá plocha pro řepu atd. nouzová plocha Vrbátky u Prostějova kde by se dalo jezdit aj se tam dá sprintovat byl jsem tam před týdnem si zajezdit a hnůj co tam byl tak je už odvezen a je tam parádní čistá plocha, s octou tam zvládám 130Km/h ale pak jdou brzdy na doraz, domluvte se jak chcete, ale je to taková prdel mezi dědinama soukromej pozemek ale zatím nás tam nikdo nechytl a to tam jezdíváme v zimě v létě celoročně si zadriftovat na sněhu. Je to mezi Prostějov-Vrahovice a Vrbátky velká asfaltová plocha.

odkaz na místo: http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Vr...=133929472@z=14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak...

Kdo z Vás má zájem, tak napište, ať víme jestli máme vůbec něco domlouvat nebo až na jaro

Do té opravdové zimy by se ještě jeden spich hodil. Pojali by jse ho jako takový "rozloučení se sezónou".

Je jasný, že určitě nezůstanu trčet doma, jako někteří, co se vymlouvaj na sopel! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco sa spáchá...to je jistota.....během tydne zjistím to letiště u nás a pak se uvidí....

ale jako ta pizza......když ju dovezl tak sme ho měli stlůct a nééé platit....sem myslel že nedožiju večera :rip:

Ale jako Bruno......ta cérka sa ti povedla :palec2: sem si říkal že na milenku je to moc mladé...........sem sa sekl nooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...